Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy lány odahívna magához...

Ha egy lány odahívna magához a mekiben az jelent valamit? Most már mindegy persze csak érdekelt volna

Figyelt kérdés

egyik hétvégén bementem egy plázába cipőt venni mindegy is miért.

Megyek kifelé erre odakiált nekem valaki. Nézem, hát az iskolámba járó egyik lány az aki ott ült valami másik csajjal (nem ismertem) a mekiben és megkérdezte helló nem jössz ide nem ülsz ide?


Meglepődtem csöppet de siettem meg amúgy is olyan átverésszagú volt az egész úgyhogy kösz nem mondtam és mentem tovább.



Vajon ez átverési kísérlet lett volna? Jó hogy nem mentem oda?


2019. febr. 21. 08:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy rögtön átverésre gondolsz. Én arra gondoltam volna, hogy tetszem neki és örül, hogy valahol összefutunk.

Egyébként meg ha átverés, akkor sincs semmi gond, kiderül, nemet mondasz, és legalább tudod, hogy többet nem kell ezzel a lánnyal foglalkoznod.

2019. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi intelligencia és a kommunikációs készség béka segge alatt, arrogancia meg az egekben. jobb, hogy nem ültél le
2019. febr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi az arrogancia abban ha megköszönöm a meghívást de mondom sajnos sietek és megyek is tovább? ez miért lenne arrogáns? mert nem álltam le bájologni?
2019. febr. 21. 20:12
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azon veszekedtek, hogy odahívjanak -e; és az egyik őszintén nagyon akarta; a mások szerint meg nem vagy az ő szintjük, és rontottad volna az imidzsüket/image; és akkor pl ciki lett volna veled mutatkozni, és akkor nem akarta. Vagy pedig pont az tiltakozott azellen, hogy a másik odahívjon, akinek esetleg tetszettél; hogy ne hívjon téged oda, mert elpirulna össze-vissza, és csak motyogni tudna; és az lenne milyen égő, milyen gáz. Vagy pedig lehet, hogy mégis amelyiknek tetszel; az akart volna odahívni, de a másik meg féltette őt, hogy ezzel nagyon beég(het akár). Amúgy meg lehet, hogy egyiküknek se tetszettél; csak milyen poén lett volna, ha már heccből odahívnak, aztán majd amikor elmész, jót röhögnek rajtad; hogy mennyire jól megszívattak, beégedtek,meg még csicskáztattak is, és máris az első szavukra ugrottál. Meg hogy pl esetleg kiröhögni a véleményed miatt. De egyébként énszerintem legalább az egyik nagyon szívesen mutatkozott volna veled; azt te tudhattad leolvasni az arcukról talán; de mondjuk nem feltétlenül volt észrevehető; lehet, hogy ettől még mindketten feszülten, kíváncsian várták a reakciót; szal lehet, hogy épp ugyanúgy néztek rád. Na szal én nekem az az érzésem, hogy legalább az egyiknek bejössz valszeg; csak iskolában pl nem mer kezdeményezni, és odamenni hozzád.
2019. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy azon veszekedtek, hogy odahívjanak -e; és az "


nem volt idejük erre egy pillanat műve volt az egész megláttak nem tudhatták hogy jövök és ennyi.

Nme volt ott idő tervezgetésre meg veszekdésre hogy most igen de mégse de igen.....

2019. febr. 23. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!