Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más is unja, amikor megkapja...

Más is unja, amikor megkapja az ember, hogy miért nem boldog meg ha sikertelen az életben, az csak a saját hibája lehet?

Figyelt kérdés

Én úgy kezdtem a sztorit, hogy apám szexuálisan molesztált kiskoromban, rendszeresen megdolgozta a seggem.

Ha részeg volt, ütötte, vágta a családot.

Nekem úgy elverte szíjjal a hátam, hogy mai napig vannak hegek rajta még lesznek is.

Na, akkor az idegtől óvodában behugyoztam, szal a többi gyerek kinevetett. Annyi mákom volt, hogy meghalt mire iskolába kerültem, de sokan csak úgy ismerrek ott is, hogy hugyos.

Pigmenthiány is alakult ki nálam.

Szal én voltam az iskola sztárja.

Utána anyám egyedül nevelt egy fizetésből, soha semmire nem volt pénzünk.

Végül sikerült egyetemet végeznem, de ott is csak egy szellem voltam.

A diplomát buktam, mivel ezzel a diplomával nem lehet úgy dolgozni, hogy epilepsziás az ember, mert hát ez is kijött rajtam kb a diplomaosztó után fél évvel.

Elmentem hát dolgozni gyárba, de mire összeraktam volna egy kis pénzt, megdrágultak az ingatlanok.

Mindig én cseszek rá, anyámmal lakok és semmi értelme az életemnek.

És akkor tetejébe megy a nagy duma, hogy az ember így felelős a saját sorsáért stb.

Közben meg nincs rendes merevedesem se, nem tudom a lányokkal mit kezdeni.


2019. febr. 28. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezt ki kéne kezeltetni... mert ez nagyon nem jó így. Ilyen értelemben te “is” beletudsz szólni a saját sorsodba...
2019. febr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nincs pénzem pszichológusra meg amúgy is, full depressziós vagyok, úgy se sikerülne semmi.

Soha nem volt jó és szerintem lejön, hogy nem jó dolgomban szimulálok.

2019. febr. 28. 17:33
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Nem kell pénz ahhoz, hogy megismerd önmagad. Tele a youtube nagyon okos előadásokkal, tele a könyvesbolt nagyon okos könyvekkel stb.
2019. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem unom, mert én is így gondolom. Mindezt úgy, hogy kísértetiesen hasonló családi háttérből indultam, mint te, hasonlóan nekem is vannak gyógyíthatatlan betegségeim, valahogy mégis évek kínkeserves, kitartó munkájával kitörtem belőle. Ha pedig nekem sikerült a nulláról minden ellenére, pedig egy labilis, gyenge szar voltam akkoriban,, akkor másnak is sikerül, ha legalább ennyi munkát és áldozatot beletesz. Pszichológushoz pedig lehet menni TB alapon is, ez sem kifogás.
2019. febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Persze, biztosan.

Gondolom diplomát is buktál el...

2019. febr. 28. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én tudom hogy a saját hibám, mert valamit rosszul csinálok, de nem tudom 100%-ban hogy pontosan mit csinálok rosszul, és hogy mit kéne csinálnom helyette.


Ami tanácsokat meg másoktól kaptam mindig csak rontanak a helyzeten.

Szóval ez a "te hibád, hozd helyre" duma nem segít. Tudom bammeg, de nem tudom hogy javítsam ki. Ha egész nap ott szpok az autó felett szerelem, attól nem fog beindulni hogy odajössz és azt mondod hogy "hát biztos úgy használtad hogy tönkremenjen"

2019. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Erős hátránnyal indultam, hozzád hasonlóan az életben de erős voltam és mindig a szemem előtt lebegett a célom. Küzdöttem, sokszor elestem, voltak mélypontok de mindig felálltam és harcoltam tovább. Életem végig nem takarózhatok azzal, hogy mi volt gyerekkoromban hiszen pont nem érdekel senkit! Azóta szereztem diplomát, sikeres vagyok abban amit csinálok és van egy szerető családom! Igen rajtad múlik, hogy mit kezdesz az életeddel csak ezt te most nem látod! Létezik egyébként ingyenes pszichológus is, a körzeti orvostól kérj tájékoztatást!
2019. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Te amúgy érted miről van szó?

A diplomám elbuktam, szal úgy nem jó.

Én is marhára örülnék, ha legalább ez össze jött volna.

Szal te könnyen okoskodsz.

2019. febr. 28. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
A sikertelenség nem csak rajta múlik, hanem egyéb tényezőkön is. Az, hogy boldog-e, az részben a sikerességen is múlik, de attól függetlenül is lehet valaki boldog.
2019. febr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az epilepszia, ha kordában van tartva lehet teljesen tünetmentes is! Pszichológus is segíthet, írtam, hogy van TB alapú is! Milyen diplomád van? Gondolom azon belül is több munkakörben el lehet helyezkedni. Most mit dolgozol?
2019. febr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!