Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ha 21 évesen csak...

Mit tegyek ha 21 évesen csak sokkal idősebb barátaim vannak nem tudok kivel bulizni?

Figyelt kérdés
Már kis köröm óta szinte csak felnőttekel nőttem fel. Mindig is érettebb voltam a koromnal és nem nagyon logtam soha sem korombeli emberekkel és idősebb érettebb emberekkel mindig jól érzem magam, de most így 21 évesen azt vettem észre hogy a '' barátaim'' 2 gyerekes családanyák, elvált férj vagy idős fizika tanár és valahogy hiányozna az hogy elmenjek valakivel egyet kajálni borozni és beszélgetni és lassan hiányzik az is hogy egy jót bulizzak... Csakhogy velük így sajnos nem lehet. Esélyem sincs megismerni más embereket vagy megismerni egy srácot mivel sosem járok el egyedül sehova ami szerintem érthető is viszont kicsit úgy érzem magam 21 évesen mint egy egyedül élő macskás néni(csak hogy még macskám nincs) ti mit csinálnátok a helyemben?

2019. márc. 1. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Szereznék egy macskát! :D

Viccet félretéve, nincs valami hobbid? Pl. elmehetnél tánctanfolyamra vagy valami kreatív dologra, ott nem csak "öregek" vannak. :)

2019. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iskolába nem jársz? Osztálytársak? Vagy munkahely fiatalabb kollégák? Esetleg rokonok? Unokatestvérek? Testvér?
2019. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért a kor szerint akarod eldönteni hogy kik lehetnek a barátaid. Barátok akármennyi évesek lehetnek.

Ha te így jól érzed magad akkor minek változtatni?

2019. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többek között ezért sincs értelme már kis tiniként felszállni a magas lóra, és hangoztatni magunkról, hogy mi mennyivel érettebbek vagyunk a korunknál. Én mindig is elítéltem ezt a mentalitást, mert a legtöbb tininél ez kimerült abban, hogy nem járt bulizni, nem ivott alkoholt, nem cigizett, viszonylag jól tanult és elvégezte otthon a házimunkát. De azért ez még édeskevés.

Te mi alapján állapítottad meg ezt magadról??

2019. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ezt nem azért írom hogy,, menőnek'' állítsam be magam, hanem mert mindenkitől ezt hallom és ezt is érzem. Olyan témákrol tudok csak beszélni ami a korombelieket egyáltalán nem érdekli. Sajnos az iskolában nem nagyon beszélek a többi diákkal mert a buli, alkohol, drog, minden héten mással szex témákhoz nem nagyon tudok hozzászolni. Még suliban is a titkárnővel szoktam inkább beszélgetni. Csak valahogy úgy érzem, hogy nekem is jót tenne egy kicsit kimozdulni és azon kívül hogy néha atmegyek szüleim ismerőseihez, ezen kívül máshova nagyon nem megyek.
2019. márc. 1. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
És amúgy hová valósi vagy??
2019. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Budapesten születtem, de jelenleg Németországban élek.
2019. márc. 1. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!