Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha vannak idősebb...

Normális ha vannak idősebb barátaim is?

Figyelt kérdés

Én és a szüleim is imádják a kutyákat. Szoktunk ideiglenesen befogadni gazdára váró kutyusokat..Van 2 kutyus akit különösen megszerettem. Az egyiket egy 24 éves lány vitte el a másikat egy 28 éves lány. Nekem nagyon szimpatikusak voltak már akkor is. Aztán tartottam a kapcsolatot mindkét lánnyal, mert érdekelt, hogy mi van a kutyussal. Viszont mostanában többször elhívtak magukhoz kutyázni és akkor is nagyon jól elbeszélgettünk. Kb. ugyanúgy, mint a barátaimmal. Amúgy nagyon fiatalosak. Ez normális, hogy vannak ilyen barátaim? Egyébként emellett rengeteg velem egy idős barátom van fiúk is és lányok is.

16/L


2013. jún. 19. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Kis gyerekkoromban az iskola melletti fagyizóban írtam a házi feladataimat a helyi NONSTOP alkeszokkal. Mégse lett semmi féle aberációm.
2013. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jól érzed velük magukat és nem visznek bele a bajba,akkor nem értem h mi lehetne ebbe a nemnormális?!

kutyákkal foglalkozni és segíteni őket meg a lehető legnormálisabb dolog...

2013. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem, semmi bajba nem visznek bele, sőt ha olyan dolgok kerülnek szóba akkor mondják is, hogy ne legyek olyan, mint a mai fiatalok nagyrésze akik isznak, cigiznek, drogoznak stb.
2013. jún. 19. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!