Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki azt mondja hogy majd...

Mindenki azt mondja hogy majd ha idősebb leszek lesznek barátaim és barátnőm, de hogy?

Figyelt kérdés
Most 16 éves vagyok és mindig mondják hogy ne aggódjak még fiatal vagyok és ha nagyobb leszek (20-21) éves akkor lesznek barátaim és barátnőm is... De hogy? Nem járok sehova.
2015. szept. 21. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Gimibe szoktak születni a nagy barátságok, meg egyetemen.

Munkahelyen.

Azonban néha elkéne menj bulizni, meg ide-oda. :D

2015. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sajna gimibe nem jártam és egyetemre és főiskolára sem megyek.


Csak a szakközépiskolát végzem el ahova sajnos bunkó emberek járnak.


Mennék bulizni,de nincs kivel.

2015. szept. 21. 19:40
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem buliban kellene ismerkedni,ott sincsenek normális emberek,sőt sokan mérték nélkül isszák az alkoholt meg minden. Én sem járok bulizni,még sosem voltam,valószínűleg ezért nincsenek nagyon barátaim,de olyanok nem is kellenének akik minden hétvégén lerészegednek. Inkább járj el valahova sportolni vagy valami,ott is találkozhatsz lányokkal,akiknek talán van valami életcéljük,hobbijuk. 15/L
2015. szept. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert még is mit mondanának? Hogy így döglesz meg? Ez olyan 50-50 vagy tényleg így lesz vagy nem. Nem mindenkinek sikerült...
2015. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szakközépiskolába nem bunkók járnak, sértő ha ilyeneket írsz. Oda olyanok járnak akik szakmát is szeretnének, én is oda jártam, van 2 diplomám, jártam egyetemre is, tehát ez nem zárja ki egymást maximum ha tanulni sem szeretsz. Valami hiba biztos benned is van, először ezen kellene elgondolkozni, de ha végképp nem találsz megoldást ismerkedj a neten vagy találj valami hobbit magadnak ahol többen vagytok hasonló érdeklődésűek. Hátha.
2015. szept. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#4

Nem azt mondtam hogy A szakközépiskolába bunkók járnak hanem ahova Én járok. :)


Sajnos nem tudtam hogy ilyen...


Egyébként tudom hogy bennem van a hiba mert nem ismerkedem, nem nyitok, nem beszélgetek, otthon ülök... Ezért nem tudom hogy lehetne megvalósítabi azt a 2 dolgot.

2015. szept. 22. 06:28
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos csúnya lehetsz
2015. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es szenyó xd
2015. szept. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!