Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan lehet tudni, hogy a...

Honnan lehet tudni, hogy a találkozás randi-e? (Első alkalom. A megkérdezés nem opció)

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 19:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem akartam bunkó lenni. De ez annyira egyértelmű, hogy randi. :D
2019. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem a szó a lényeg.. de ne garagudjatok, ha ez ennyire bosszantó. Én nem értek ezekhez a dolgokhoz. Se férfival, se nővel.
2019. márc. 2. 20:12
 13/19 anonim ***** válasza:
Randi volt. Szimpi vagy neki. :)
2019. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki is, hogy ehhez hülye vagyok. ... de nem mondott semmi egyértelműt.
2019. márc. 2. 20:13
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


És ti honnan tudjátok, hogy több-e barátságnál, kedvességnél?

2019. márc. 2. 20:19
 16/19 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok. Nem bosszantó, csak arra akartam rávilágítani, hogy pl most is kérdezed, hogy honnan tudjuk, hogy ez mi...

hát én pl sehonnan, de pont ezt akartam mondani, hogy nem is igazán érdekel, vagy nem gondolom, hogy kategorizálni kéne.


Férfiként mondom... nem vagyok jós, nem tudom, hogy egy kapcsolat elején, mi lesz belőle 3 hét vagy 3 hónap múlva, hogy hogy hívják az első találkozásokat.

Majd alakul, ahogy alakul, és addig fejlődik, amíg tud, aminek vagy ásó kapa nagyharang lesz a vége, vagy nem , hát majd amit hoz az élet, nem?


Ha nem első látásra minden elsöprő gigaszerelem, mindkét fél részéről, akkor ez úgy működik, (legalábbis volt pár ilyenben részem) hogy megpróbáljuk, megismerjük egymást, (az azért nem kevés idő) és addig "fejlődik" mélyül, komolyodik a kapcsolat, amíg működik.

Tudod mi ez? Mármint az alap kérdés, hogy randi vagy mi... ez egy esély a boldogságra. Haladtok lépésenként, az élet meg majd megmér titeket.

2019. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Köszi.

Nem értek az ilyesmihez. Csak hosszabb kapcsolatom (2) meg alkalmim volt, tehát nem értek ehhez sajnos.

2019. márc. 2. 21:30
 18/19 anonim ***** válasza:
Én sem akartam bunkó lenni, de olyan aranyos vagy, hogy erre így rákérdezel.. :D
2019. márc. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hát érdekel, de analfabéta vagyok az emberi kapcsolatok terén. Nem tudom, mit kellene csinálni, hogyan, mi a megfelelő viselkedés...

De reméltem, hogy ha be tudom lőni, hogy baráti e a szándéka, akkor könnyebb lesz.

2019. márc. 2. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!