Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom milyen helyzetben...

Nem tudom milyen helyzetben vagyok! Ti ezt minek hívnátok?

Figyelt kérdés
Egy táborban 3 hete találkoztam egy sráccal, (ő 23 én 16) és nagyon ráfüggtünk a sakkozásra. Azóta csak néha beszéltünk, és most elhívott, hogy üljünk be valahova kedden sakkozni. Csak mi ketten leszünk, nem ismerem annyira, baráti a kapcsolatunk. Egyértelműen fogunk beszélgetni is, de nem tudom ezt minek nevezzem. Legjobb barátnőm szerint ez randi, de szerintem egyáltalán nem. Ráadásul ha találkozok vele hogy üdvözöljem? Ölelés az kicsit sok lenne szerintem, de lehet csak én gondolom így. Mi a véleményetek? [][]

2018. júl. 29. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tetszik a srác?
2018. júl. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem mondanám, hogy tetszik, mert nem tudom elképzelni magam vele, de mindig nagyon felpörgök, ha ír vagy róla beszélek.
2018. júl. 29. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Puszi-puszi, ennyi. Ez tökéletes köszöntési mód bármilyen helyzetben. Aztán ha feldob a sakkasztalra és jól megdönget, onnantól lehet ölelgetni, csókolgatni.
2018. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem tudod magad elképzelni vele, de azért valami csak-csak van. 38 évesen azt mondom, hogy menj el vele sakkozni, aztán hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, engedd, hogy picit sodorjon az ár...
2018. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem akarok tőle semmi komolyabbat, csak a barátja akarok lenni.
2018. júl. 29. 12:33
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ezt te még nem döntötted el teljesen...


Egyébként pedig ha a sakk hozott össze benneteket, akkor, hogy is mondjam, némiképp kiemelkedtek a jelenlegi "mezőnyből".

2018. júl. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elmész, találkoztok, beszélgettek, elvagytok. Ha azt látod, hogy flörtölne veled vagy utalásokat tenne, tapintatosan közöld vele, hogy részedről ez csak barátság lehet. Egyébként meg ne stresszelj rá, tudom, mondani könnyű, de tényleg ne agyalj azon, hogy mit hogyan csinálj. A helyzet adja majd magát. Amit viszont semmiképp ne csinálj: ha elkezd udvarolni, ne adj neki hamis reményeket, ne vezesd félre, mert abból később sokkal rosszabbul jössz majd ki. Tehát légy őszinte vele.
2018. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!