Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondolnál egy olyan...

Mit gondolnál egy olyan lányról, aki így öltözködne? Fiúk ti közelednétek egy olyan lányhoz akinek ilyen a stílusa? Felmernétek vállalni? 17 L

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. márc. 3. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Fotómodellnek elfogadnám.
2019. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

41 évesen asszem már igen :D de amúgy tuti vicces lenne az egész folyamatosan. ezt nem lehet komolyan csinálni.


mondjuk azért is szereznék valami mackóalsót és én meg mindig abba lennék.

2019. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%

Hirtelen a Jöttünk, láttunk, visszamennénk című film ugrott be, csak itt nem harcosokkal, hanem királylányokkal.


Leszarom milyen a stílusa, ha arcra és kisugárzásra bejön, már 50%, hogy összejönnék vele. Ha belsőre is az én esetem, akkor 99%.

2019. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezen nem múlna semmi, azon inkább hogy csak 17 vagy :D a kortársaid lehet pont fordítva gondolják.
2019. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
én a porzsák nélküli porszívókat részesítem előnyben, szóval engem ez nem zavarna.
2019. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Őszintén szólva, arra számítottam, hogy valami modernista marhaság lesz, amire a válaszom egyszerűen annyi lett volna, hogy az 1930-40-es években a hivatásos prostituáltak is szolidabban öltöztek. Felettébb kellemesen csalódtam. :) Magam is hasonló stílusban öltöztem egy ideig, és érzem is a hiányát annak, hogy felhagytam vele.


A körülményeket nem figyelmen kívül hagyva, nekem nagyon is tetszene egy ilyen lány, és tekintettel arra, hogy soha nem láttam még senkit felvállani azt, hogy a ruháival egy általánosan pozitív üzenet közvetítése miatt megbélyegezzék, biztosan közelednék is felé, azt várván, hogy az öltözéke nem csak egy "jelmez", hanem valóban tükrözi az illető világképét és elképzeléseit.


Ha pedig az úgy van, tehát nem egy beteg, modern elmével állok szemben, igen komolyan venném a hölgyet, és mondhatni igencsak "hosszútávra" terveznék vele.


23/F

2019. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Őszintén szólva nekem nem jönne be, én pont, hogy az egyszerű, laza stílust szeretem a lányokon.
2019. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Jaj de imadom ezt a sorozatot :D


En egyebkent szivesen hordanek ilyen ruhakat, imadom a kosztumos filmeket is, de a polgarpukkasztast is szeretem :)

20/L

2019. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőséget nézzük akkor simán, szeretem a viktoriánus kort, viszont amúgy többet számítana a személyisége.
2019. márc. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Ez nem lehet kizáró ok, ha egyébként jól néz ki és belső értékei is tetszenek akkor simán. Bár inkább ő utasítana el engem xxxddd
2019. márc. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!