Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti felmernétek itt vállatni...

Ti felmernétek itt vállatni magatokat?

Figyelt kérdés
Úgy mond most saját névvel kimernétek írni olyan kerdeseket amit mar nev nelkul ki tettetek , dee en olyanra gondolok itt amit amugy nem valalnatok fel

2018. jún. 28. 01:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Régóta azt hiányolom, hogy pl face profillal regisztrálva lehessen ide írogatni.

Egyből megszűnnének a 17 éves ödönke által írt monológok egy pl 46 éves illető számára, aki kérdezett valami apróságot.

Elég érdekesen festene, na.

2018. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

a kérdések és a privátok miatt sem

vagy ha felvállalnám, akkor nem lennék ilyen


van itt egy beteg nő akinek próbáltam segíteni, ő már szerelmes meg mit tudom én milyen lett...meg vannak itt elég beteg emberek, a saját életemet veszélyeztetném ha a személyazonosságomat nyilvánossá tenném

2018. jún. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem igen, felvállalnám. Nem kérdeztem, vagy válaszoltam olyat, amiért szégyenkeznem kellene a privátok tartalmát is beleértve (na jó, egy-két ártatlan trollkodást leszámítva).

Mondjuk voltak nálam is fura dolgok, belém habarodott a levelező társ, aki azt hitte (akarta hinni), férfi vagyok, holott nagyon nem. :) Inkább azok közül van kínos, amiket kaptam üzenetben.

2018. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a hely nem erre van
2018. jún. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van pár régi válaszom, ami miatt nem szívesen.
2018. jún. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel felnőtt ember vagyok, csak olyasmit írok/tanácsolok ezen az anonim oldalon, amit a mindennapi offline életben is mondanék. Minden válaszomat vállalom.
2018. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!