Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg nem "szokás" kávézóba...

Tényleg nem "szokás" kávézóba vagy kajáldába egyedül beülni?

Figyelt kérdés
2019. márc. 14. 17:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez csak ilyen régi, berögzött "igaz is, meg nem is" kulturális hagyomány. A kávézós örül, hogy gyün nekije a pínz, akár egyedül megy az ember, akár csordástúl.
2019. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kivéve, ha nem ételmérgezést kapsz a sütijétől még pluszban...
2019. márc. 14. 20:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Sírok ezeken a kérdéseken komolyan xDDD

Ha megkívánsz egy kávét, és pont egy jó hely ahol senki sincs egyedül akkor is menj be és szard le. Mit aggódnak ezen sokan nem értem. Csak csináld azt amihez kedved támad, és nincsenek őrült következményei. Én szoktam egyedül is beülni helyekre volt hogy moziba is mentem egyedül na és? élvezd egyedül is ja és egyébként akárhányszor jól érezte magam egyedül is mindig megismertem más embereket. Ezen ne agyaljatok egyik barátom szokta mondani hogy általában az a helyes döntés ami elsőnek eszedbe jut. Ha eszedbe jut hogy megakarsz inni egy kávét, vagy ebédelni akarsz egy jót akkor menjél és csináld.


Bocsi ha túlreagáltam kicsit :D Motivációs beszédnek szántam, de remélem nem demotiváló beszédnek jött le. xD

2019. ápr. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Micsoda csicska kérdés. De szokás. Az enyém

És szoktam ismerkedni néha

Ha nem akkor vagy mert nincs kedvem vagy mert nem nyitott senki és akkor mi van mindenki eszik kavezik mi olyan gáz ezen te gyökKkkér?

1es valaszolo adom!!!!puszi

2019. ápr. 14. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Marmint elottem valaszolo*
2019. ápr. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nyilván elég fiatalnak kell lenni, h. ezt megkérdezze v. gondolkozzon rajta az ember.

Felnőtt vagyok, beülök akár társasággal, barát(ok)kal, kollégákkal, családdal, akár egyedül. Nem gondolkodom, h. más embereknek mi az elvárása e téren.

2019. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!