Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki egyedül enni munkahelyen?

Ciki egyedül enni munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallom a többiektől, hogy nem szeretnének egyedül enni.

2017. nov. 1. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Hülyeség.Nálunk is a melóhelyen mindenki akkor eszik, mikor ráér, vagy mikor akar.Persze van hogy együtt eszünk,de nem feltétel.
2017. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem ciki hanem unalmasabb. Pl ha bent kell maradni szüneten és csak később mehetek ki amikor a többiek már bejöttek nem olyan jó.
2017. nov. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ciki, amikor valaki egyedül eszik és így elkülönül a többiektől, akik együtt esznek a terem másik sarkában.
2017. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem ciki. Vannak pl.: az ún. számkivetettek, azokkal eleve nem akar senki sem közösen enni.
2017. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig szólok pár kollégának, hogy jöjjenek már fel a mozdonyra míg eszem, olyan ciki. :D


Amúgy meg miért lenne ciki?

2017. nov. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én meló közben nagyon jól elvagyok a kollégákkal, de szünetben megyek a magam dolgára, megkajálok, közben olvasgatok esetleg játszom egy kicsit telefonon. Nem szoktam odaülni másokhoz. Számomra ez nem ciki.
2017. nov. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ, hogy mennyire ilyen "jaj, de csináljunk mindent együtt" típusú emberek. Nálunk pl. éreztem, hogy furán néznek rám, hogy akkor eszem, amikor éhes vagyok, nem akkor, amikor a falka megindul.
2017. nov. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz:)

Azért kérdeztem, mert úgy érzem, ha nem ebédelek valakivel együtt a csoportból, akkor olyan mintha nem tartoznék oda. Említette valaki a falkához tartozást meg a számkivetettséget, emiatt szorongok a dologtól. Alapból elég nehezen illeszkedek be valahová, csöndesebb vagyok, így elég könnyen peremre tudok szorulni, és ezért különösen szorongok az ilyen társas dolgok miatt. Mindenkivel jóban vagyok eddig, csak úgy senkihez se tartozom (nagyjából mindenkinek "van valakije" akivel gyakrabban együtt látni, én nem vagyok az a klikkesedő alkat).

Diákként dolgozok ott, heti 35 órában.

2017. nov. 3. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne ciki. Én direkt örülök, ha a szünetemben egyedül ülhetek, és senki nem beszél hozzám, nyugodtan olvashatom a könyvem.
2017. nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!