Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek népszerű anélkül...

Hogyan legyek népszerű anélkül hogy feladnám az elveimet?

Figyelt kérdés

Sosem voltam népszerű,afféle "tanulos streber" vagyok gondolom osztálytársam szerint.

Engem abszolút érdekel hogy mi lesz a jovommel,tanulni akarok hogy később jó életem legyen és ez úgy gondolom nem szégyen.

Sok versenyre jártam régen is meg mostanában is kb.

Nem vagyok beszédes,nem vonzanak a tömeg dolgok,amiket mindenki csinál és "szeret".

Vannak saját elveim,elkepzeleseim,gondolataim.

Ezzel csak az a baj hogy nem tudom megmutatni az igazi oldalam.

Én nem csak egy unalmas strebernek akarok tűnni életem végéig.

Valahogy nem találom a helyemet.

A velem egykoruakkal nem nagyon vannak közös dolgaim, tulajdonságaim.

Nem hasonlítok hozzájuk és sosem tudnék buta ....-kent viselkedni.

Egyébként engem sosem érdekeltek az ilyen emberek,nem érdekel az életük,meg hogy ki kivel van ,milyen pletyka blablabla,snapchat,streak,insta,lajkok unalmas hulyesegek...

Én elég komolynak gondolom magam,nyilván tudok hulyeskedni meg stb de csak akivel én akarok.

Hogyan lehetnék népszerűbb anélkül hogy ilyen tömeg ,mainstream lány lennék?

Tudom hogy nem velem van a baj de így mindig rosszul érzem magam mert én vagyok más.



2019. márc. 16. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom hogy vagy körülvéve ilyen emberekkel. Az én szakomon az a gáz, aki nem tanul elég jól és mindig aktuális téma a legutóbbi előadás vagy gyakorlat anyaga. A legkülönfélébb stílusú emberekből áll a közvetlen társaságom és teljesen jól megvagyunk mindannyian együtt. Amikor vége a sulinak, a társaság egy része megy tanulni, a másik megy inni. De ez nem klikkesedés. Mindig vegyülünk egymással, mindenki arrafele megy amire épp szüksége van. Ha valakinek kell egy kis segítség a tanulásban, megyünk a könyvtárba vele, ha valakinek már a töke tele van a tanulással, megyünk sörözni. Teljesen jól működik. Ha abszolút nem tudsz ilyen embereket találni, vagy zárd ki az egész társaságot és foglalkozz a magad dolgával és tanulj, vagy iratkozz át másik szakra vagy másik egyetemre hasonló szakra.
2019. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Teljesen megtudlak érteni, ez a korai érés sajnos kisebb fajta magánnyal jár, viszont nálad van az úgymond "irányítás" mivel te már előrébb jársz mint ők,ettől függetlenül élvezni kell neked is az életet.:) Én is sokszor egy jó kiadós beszélgetésre lennék vevő, nem csak az ilyen átlagos beszélgetésre hanem érdekes témák boncolgatása..stb

Szerintem próbálkozz neten ott biztos hasonló ember van ha csak beszélgetni akarsz. A népszerűség meg nem így működik. Az egy folyamat és az ember csak úgy lehet népszerű és egyszerre boldog hogy ha hű marad önmagához.

2019. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom az a bajod, hogy bátrabb szeretnél lenni, aki kimeri fejezni magát tömegek elōtt, nagyhangú, magabiztos. Erre nincs különösebb recept, nem is azon múlik, hogy feladd az elveidet, hanem felkösd a gatyád.

Megmutathatod kis bátorsággal az “igazi oldalad”, de arra nincs garancia, hogy imádni fogják az emberek, ezt el kell fogadni. Bátran megmutatni épp azt jelenti, hogy nem érdekel mások véleménye. Te abban a paradoxon helyzetben vagy, hogy egyszerre akarsz másoknak megfelelni de önmagad lenni. Ez talán elég ellentmondásos. Némi önismerettel és önbizalommal elismeri az ember, hogy van aki kedvelni fogja ōt így, ha önmagát adja, mások véleményével nem foglalkozik. Ha neked alapból az a célod, hogy népszerū légy, mindenkinek megfelelj, pláne egy általad leírt sületlen társaságban, az eléggé veszett ügy.


Mit szoktál tenni annak érdekében, hogy ne tartsanak unalmasnak? Vannak hobbijaid? Mirōl szoktál társalogni?


Mindenki buta körülötted, vagy csak te látod így, önmagadat idealizálva? Lehet, hogy csak lekéne szállni a fellegekbōl? Talán jobban megismernél másokat ahelyett, hogy zárkózottan ücsörögsz, akkor talán rájösz, hogy vannak közös dolgaid másokkal. Pl. vicces hogy leunalmasozol másokat, miközben a leírás szerint te is az vagy? Akkor meg mièrt lennél aaanyiraaaa különb? Talán jobban hasonlítasz rájuk, mint gondolnád.

2019. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet félreértettél emiatt.Nem istenitem magam,egy szoval sem mondtam,hogy jobb vagyok bárkinél is.Mas vagyok.

Iskolába járok nyilván,és látom mit csinálnak a többiek, mitől lesz valaki népszerű.Viszont nem értem,mert nekem azok a dolgok amiket csinálnak egyesek a népszerűségért, visszataszító.

Nem akarok ilyen lenni,csak azt akarom hogy kedveljenek és elfogadjanak,viszont ilyen környezetben nem tudom ezt megvalósítani.Tanacstalan vagyok.

2019. ápr. 7. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!