Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért furcsa egyedül buliba...

Miért furcsa egyedül buliba menni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 22. 01:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a furcsa szerintem, ha nem mész el bulizni, mert akkor otthon vagy és ugyanúgy egyedül, ha meg lemész max lesz pár új ismerős akik a jövőhéten és az után is és mindig lent lesznek, úgyhogy legközelebb már biztos nem egyedül mész.

Ha nem tetszik leléphetsz, tehát hogyan lehetne rosszul kijönni belőle?

2019. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem furcsa, ha már ott vagy, a kutya nem nézi hogy te kivel jöttél, de tényleg. Én is egyedül megyek ma bulizni mert nekem van kedvem, a barátaimnak meg nem. Ha mindig másokra várnék meg másokhoz igazodnék, akkor kb. sose jutnék el sehova... :D Ez egy remek alkalom arra is, hogy kimozduljak a komfortzónámból mert egyébként elég tárasági ember vagyok, de néha muszáj az embernek olyat is csinálnia, ami kezdetben kicsit kényelmetlenül érinti mert különben nem következik be semmiféle személyiségfejlődés. Ha meg nem tetszik, haza lehet menni.
2019. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!