Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Augusztus 20-án mások is...

Augusztus 20-án mások is szoktak egyedül tűzijátékot nézni a városban? Én ettől olyan furcsán érzem magam.

Figyelt kérdés

Édesanya külföldre megy (munka), a barátomat pedig nem akarom megkérni arra hogy velem tartson. Egyrészt biztosan lesz programja, másrészt nem hagyományos párkapcsolatunk van. (Szex kapcsolat)

Másom nincs. Ciki ha egyedül megyek ?



2018. aug. 15. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én tipikusan olyan ember vagyok, akinek a legrosszabb rémálma kb., hogy egyedül menjen moziba/strandra stb. helyekre. Baromi kevés az önbizalmam/önértékelésem, és szorongásos zavarom van, szóval néha a boltba lemenni is kihívás. Viszont talán erről az egy programról tudom elképzelni, hogy egyedül is elmennék rá. Baromi sokan vannak, tényleg a legtöbben családdal/barátokkal, így senki egy pillanatig sem nézne meg, hogy egyedül vagy, szerintem... emiatt nem hinném, hogy kellemetlen lenne. Azt tudom mondani, ha van kedved menni és nincs ilyen problémád, mint a szorongás, akkor abszolút nem éri meg ilyesmi miatt kihagyni :) Maximum annyi, hogy figyelj oda nagyon magadra, mert a nagy tömegben azért picit veszélyesebb.
2018. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül menni ide-oda messze nem olyan gáz, mint amilyennek az ember érzi. Te pl észreveszed egyáltalán a mindennapjaid során, ha egy ember egyedül ül egy kávézóban, vagy a parkban, vagy egy olyan eseményen, mint a tüzijáték? Senki sem figyel ilyesmire, és neked sem kell rosszul érezned magad. Nem csak társasággal lehet kimozdulni...

(De persze azért legyél óvatos, ha az éjszaka közepén egyedül mászkálsz.)

2018. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nőként voltam kint egyedül már vagy ötször. Nem nagyon foglalkoztam a párokkal családokkal, volt amikor csak fotóztam a tűzijátékot, de általában nézem, aztán ha vége van, átsétálom a fél várost. :)

Az meg végképp nem érdekel, hogy engem furának tart bármelyik számomra idegen ember.

2018. aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szoktam tüzijátékot nézni. Van jobb dolgom is.
2018. aug. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Még én sem tudom hogy kivel megyek srácként :)
2018. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor ciki ha Te annak érzed. Rengetegen mennek egyedül is...én is sokszor voltam így. Ne ezzel foglalkozz inkább érezd jól magad :)
2018. aug. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen valószínű nekem sem lesz társaságom 20L
2018. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is egyedül fogok menni! Egyáltalán nem gáz, hidd el, a kb. 1 millio ember közt, abban a nagy tömegben, senki nem fogja èszrevenni hogy egyedül vagy :) ahogy valszeg te se azt fogod figyelni, hogy a rengeteg ember közt ki kivel van :)

Én mondjuk amugy is kimondottan szeretek egyedül mászkálni ide-oda.

Inkább azon töröm a fejem, hogy honnan nèzzem, ahol nem lesz oriasi tömeg...

2018. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!