Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudhatom ha egy lány...

Honnan tudhatom ha egy lány meghív előadás után valahova akkor nem szívat-e?

Figyelt kérdés

Ahova meghívott nem egy nagy szám hely (gyorsétterem meki-klón) de nem is ez a lényeg, hanem az honnan tudhatom nem szívatott (volna)-e?


Azért írom hogy volna mert persze nem mentem el vele, de valami jel ami arra mutat hiogy ez komoly (lett volna) vagy csak szívatás?


Nyilván azt nincs értelme mondani miért lett volna szívatás mert egyből adódik a kérdés: miért NE lett volna szívatás?


2019. márc. 27. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez most melyik troll alterego? Te vagy aki mindig felháborodik azon, hogy egy lány közeledik felé és el akarja hívni valahová? Volt már pár ilyen kérdésed...
2019. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

"Te vagy aki mindig felháborodik azon"



Én új vagyok itt, 2 napos.

2019. márc. 27. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
2019. márc. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak beleolvastam a felsorolt linkekbe.

Balázs hallod, te nagyon unatkozhatsz... :DDDDD

2019. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, épp szüli a Vanda a gyerekét. 😁
2019. márc. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kattoryory ***** válasza:
Miért hiszi azt egy férfi hogy ha egy nő elhívja valahova akkor "szórakozik". Teljesen értelmetlen a kérdés, meg mivel miért szórakozna? Mi ebben a szórakozás hogy elhivok vkit vhova és igazából nem is akarok vele lenni. Ez aztán hatalmas poén. Oviban érzed magad ?
2019. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már törölték a kérdezőt, egyértelműen troll kérdés volt.
2019. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, utolsó! Ez itt az oldal hivatalos trollja, nem tud valós kérdést feltenni és semmilyen válasz se jó neki sose. Nem éri meg az energiát. :)
2019. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

"Teljesen értelmetlen a kérdés, meg mivel miért szórakozna"



Mondjuk azzal hogy elhívja valahova időre aután ő meg nem megy el és jókat röhög magában.... volt benne részem nekem is.

2019. márc. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!