Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez normális? Mi a...

Szerintetek ez normális? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Roma származású vagyok, ennek ellenére mégis gyűlölöm a romákat, néha úgy viselkedem mint egy náci vagy akár skinhead. A zsidókat sem bírom annyira. A szüleim tisztességes módon, normális körülmények között neveltek, normálisan dolgoztak. Engem mindenki szinte magyarnak tekint. Amúgy is csak félig vagyok az.

2019. márc. 29. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent az hogy úgy viselkedsz mint egy náci vagy egy skinhead? Amúgy normális bennem egy nagyon kevés cigány vér van mert apám csak félig cigány. És én is utálom őket de nem hangoztatom. Minek? Amúgy meg egyáltalán nem látszik rajtam
2019. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Volt iskolatársam skinhead volt. És emellé olyan fekete bőrű cigány, amit csak ritkán látni. Nagyon kedveltem, irtó jó fej és rendes srác volt, tudtommal elég szar háttérrel.

Nyilván a többi roma szerint nem normális, de én nem hogy nem ítéllek el ezért, hanem tökéletesen megértelek!

2019. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%

Mert ez nem származás, hanem alapvető intelligencia kérdése.


Csak ugye akit származása miatt sose bántottak: nem nagyon tudja felfogni mit jelent igazából ez.

Akiket bántanak származásuk miatt, ők már átéltek ilyesmi helyzeteket, ezáltal könnyebben tudják megérteni a miért ne legyünk rasszista elvet is, meg ha annyi agyhullama van is, mint egy agyhalottnak.

Te nyilvánvalóan ezt a szinted nem tudtam meglepni, de ami késik nem múlik.

2019. márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normális.

A legtöbb néptársad egy utolsó senkiházi.

De ti tisztességesen éltek,nem úgy mint a többiek.Úgy hogy egyet értek veled.

2019. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Am. lehet,hogy az előző kommentem,kicsit erős volt.

Nem a származási múlik,hogy ki milyen,hanem az alapvető intelligencián.

2019. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!