Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sok a szintelen folyáso...

Nagyon sok a szintelen folyásom, egy kicsit ég is de a doki szerint ez normális, mi erröl a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2008. nov. 5. 21:10
 1/5 A kérdező kommentje:
26-27hetes vagyok
2008. nov. 5. 21:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a dokim azt mondta, hogy a terhesség alatt mindaddig nincs baj a folyással, míg nem "csíp, szúr, éget". Ha bármilyen gondot okoz, akkor az nem normális. De hát gondolom, vett hüvelykenetet és megvizsgálta, ha igen akkor biztosan nincs gond, mert nem talált semmit.
2008. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint a doki vett kenetet :)
2008. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt szinte végig. Az én orvosom írt fel kúpot, most csinálom végig a kúrát utoljára (10 napos) és ez a 3. alkalom, hogy írt fel, de például az első kettőnél nem volt a folyáson kívül semmi panaszom. Viszont a koraszülések nagy számban ezek miatt a fertőzések miatt vannak, és lehet, hogy ő olyat is észrevesz amit mi nem. Szerintem kérdezz rá még egyszer!

Üdv:

33 hetes kismama

2008. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezt úgy magyarázták, bármilyen bután hangzik is, hogy a baba, tulajdonképpen egy "idegen test" a szervezetednek, ahhoz, hogy minden rendben menjen, az immunrendszer kicsit legyengül, hogy ne támadja meg. És így tulajdonképpen az erősebb folyás is válaszreakció. Tehát csatlakozom a többiekhez, amíg ez nem okoz fájdalmat, sem rosz érzést, addig oké, de utána kúpot szokás adni, mert ebben a legyengített állapotban könnyebb összeszedni pár bacit (főleg a sokszor sok helyen rádtörő pisilésnek köszönhetően)
2008. nov. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!