Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha úgy alakulna a helyzet...

Finom zserbó kérdése:

Ha úgy alakulna a helyzet hogy odáig fajulna a dolog az EUval hogy Magyarország kilépne az EUból, te támogatnád a Fideszt ebben, vagy az utcán tombolnál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 17:06
1 2
 1/17 tgt ***** válasza:
83%
Tombolnék.
2017. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 provokatorvagyok ***** válasza:
35%
A Fidesz nem bolond! Nem fogja elzárni azt a pénzcsapot amelyikből a legjobban gazdagodik a vezetőségük :) Az EU-tagságot sokkal többen támogatják, mint a Fideszt, ráadásul a Fideszesek körében is nagyobb a támogatottsága, mint akik nem támogatják. Tehát HUNXIT nem lesz, maximum ha kidobják az országot ez EU-ból, ami megint csak esélytelen egyelőre.
2017. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Huszonévesként nem sok veszteni valóm van, se gyerek se család, szóval nyilván a huliganizmust erősíteném, egyúttal pedig lenne egy indok letörölni a színről orbánékat.
2017. dec. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Be sem kellett volna lépni
2017. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Én már akkor megmondtam 4
2017. dec. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Az utcán tombolnék. Persze ennek az égvilágon semmi hatása nem lenne, ahogy eddig se volt soha.
2017. dec. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Nem tudom mit hoz a jövő. Ez az adott helyzettől függ, mérlegelném az EU-tagság előnyeit, hátrányait. Ha most lenne a népszavazás a kilépésről, én biztosan elmennék szavazni és a maradás mellett döntenék jelenleg.

De ha a többség a kilépésre szavazna, azt is elfogadnám, tiszteletben tartanám, nem vennék részt utcai zavargásokban, annak úgysem lenne értelme, nem változtatna a helyzeten. Bár jobban belegondolva, azért nem biztos, hogy nem érhető el változás egy ilyen helyzetben. Nagy-Britanniában is elképzelhetőnek tartom, hogy a nagy társadalmi megosztottság, változó politika, nézetek hatására, 1-2 éven belül ismét tartanak egy népszavazást, hogy még biztosan akarják a kilépést vagy inkább visszatáncolnak és maradnak az EU-ban.

2017. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

Semmiképpen nem tombolnék, ez azoknak a repertoárja, akik nem képesek gondolkodni.

Nem fajul odáig a helyzet, ezt meg onnan tudom, hogy gondolkodom.

Odáig viszont fajulhat, sőt, ha így folytatják a politikát, akkor fajul is, hogy a központi részéből kiszorítanak a perifériára. Ez azt jelenti ,hogy formálisan tagok maradunk, egyet is érthetünk, a tiltakozásunkat viszont figyelmen kívül hagyják, hasonlóan egy vasat sem kapunk. Fico elég világosan megfogalmazta: ha valaha választani kéne az EU és a V4 között, egy pillanatig sem habozna, pá V4.

2017. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
9%
Az utcán tombolnék...az örömtől.
2017. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha népszavazás nélkül akarnak kiléptetni minket akkor nem tombolnék, hanem lázadnék. Kezdésnek felgyújtanám a Fidesz székházat, aztán irány a parlament.


Ha népszavazást tartunk, és ott a kilépés nyer, akkor nem tombolnék hanem még aznap este beülnék a kocsiba a családommal és irány Hollandia vagy Dánia.

(azért kocsi és nem repülő, mert van egy olyan tippem, hogy kb 5 perc alatt elfogyna az összes hely Nyugat Európába tartó repülőkön )

Szerintem amúgy legalább 2 millió magyar elmenne a ha kilépnénk, szóval egész jó kis diaszpórák lennének. A Narancszombik meg szabadságharcolhatnak majd az ukrajnai állapotok között.

2017. dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!