Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Transzneműként hol ismerkedni?

Transzneműként hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

A stílusom inkább feminin, igyekszem is úgy alakítani.

Nem néznek mindig nőnek, munkámból adódóan nem is öltözködöm mindig úgy.

Hogyan, hol lehetne így haverokat szereznem, akár csak internetes beszélgetésekre?


(Nem párkapcsolatot keresek és nem feltétlen hasonló embereket.

Az alapvető értékek a fontosak.)



2019. ápr. 7. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Bárhol?

Amúgy te transzvesztita vagy, nem transznemű.

2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tudom hogy mi vagyok.
2019. ápr. 7. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem nagyon.

A transznemű az, aki nem férfiként szeret feminim lenni, hanem nő, csak épp rossz testben, ezáltal ő nő akar lenni.


Te csak transzvesztita vagy, azaz szeretsz feminim lenni, női ruhákba öltözni, blablabla.


Vagy a kérdesedben nem írtad le rendesen, hogy ti transznemű nő vagy, mert jelenleg nem az vagy a leírásod alapján.



Nem akarok itt arcoskodni, de zavar hogy ezek a fogalmak meg azoknak sem tiszta, aki ebben el.

2019. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A feminin mint jellemző, nem határoz meg konkrét nemet, ahogyan konkrét nemet nem írtam sem a kérdésbe, sem a magyarázatába.


A magyarázat segít azt is szemléltetni, hogy nem a cisz normatívának megfelelően feminin minden a külsőmön.


Az önmeghatározás joga érvényesül.

2019. ápr. 7. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Transzneműként olyan helyen tudsz ismerkedni, ahol transzneműek, transzvesztiták, stb, vagy irántuk érdeklődők vannak. Akár internetes oldalakon, vagy klubokban. Ha az orientáció nem számít, akkor hétköznapi emberként sokkal több helyen, akár itt, vagy más fórumokon,munkahelyen, edzésen.
2019. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as: nem binárisként is lehet transznemű. Ne akard beleerőltetni a "rózsaszín dobozba", ha ő nem akarja.
2019. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen. Talán a pinkvanilla oldalon. Meg persze a hétköznapi életben, hiszen nem a transzneműség az, ami által az ember megszeret valakit vagy megbízik benne. Én transz vagyok, de nem szoktam valakit csak azért megkedvelni vagy egy társaságban forogni vele csak azért, mert ebben a sorsban osztozunk.
2019. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!