Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az anotalkon (blueanotalk)...

Az anotalkon (blueanotalk) miért olyan emberek vannak akik képtelen beszélgetni?

Figyelt kérdés
Sok ember azthiszi hgoy ez egy kérdez felelek oldal vagy nem tudom mert bármitémát felhozol egyszerüen nem akarnak róla beszélngetni... arra járnak ide az emberek hogy ismerkedjenek vagy hogy 10 percig szorakoztassák egymást (vagy nem) és tovább nyomnak?
2019. ápr. 8. 15:38
 1/10 anonim válasza:
Ezen az oldalon se lehet beszélgetni.
2019. ápr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok időt az oldalon töltöttem már, és azt vettem észre, hogy az esetek 95%-ában képtelenség normálisan beszélgetni a másik emberrel. Ha türelmes vagy, lehet összehoz a sors olyannal, akinek megvannak a skilljei egy normális dumáláshoz :D
2019. ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez az oldal nem feltétlen van beszélgetésre szerintem bár nem sürün járok ide viszont itt szerintem jobb a helyzet azért
2019. ápr. 8. 16:24
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Eddigi tapasztalatok alapján azt kell mondjam, ez az oldal kifejezetten jó beszélgetésre, ismerkedésre. Itt biztosan jobb a helyzet :D
2019. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert aki tud, az nem szorul rá arra, hogy olyan oldalt használjon, és nincs ott.
2019. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Előbb irtam ki egy ismerkedö jellegü kérdés de egyböl letörölte az oldal és nem tudok kérdezni 6oráig xD
2019. ápr. 8. 17:14
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azt értem hogy van aki tud de akinek meg nehezebben megy visszahuzodobb élöben stb sokkal egyszerübb lenne ott attol még nem kretén valaki hogy nem tud ismerkedni rendesen
2019. ápr. 8. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tom engem csak az idegesít, hogy két perc után mindenki fb on akarja folytatni.
2019. ápr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor felnézek anotalkra, akkor nekem is 25 ből maximum 2x sikerül kifogni normális embert
2019. ápr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem lenne bajom ha fb-n folytatnánk de az is általában kimerült abban hogy azt várják hogy a másik irjon állandoan
2019. ápr. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!