Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyen nehéz barátokat...

Miért ilyen nehéz barátokat találni/megtartani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdést nem tudtam másképp megfogalmazni, akármilyen béna is lett 😄

Míg iskolába jártam, sok "barátom" volt, de mióta dolgozom, és megnőtt a távolság ezekkel a barátokkal közöttünk, azóta mindenki lemorzsolódott. Ha én nyitok is feléjük, a találkozó elmaras érdeklődés hiányában.

Nagyon szeretek beszélgetni, lényegében bármiről és bármeddig. Szeretnék elmenni szórakozni, kikapcsolódni haverokkal, barátokkal,jó érzés lenne tartozni egy baráti/haveri körbe.

Baján élek, dolgozom, párkapcsolatban élek, de akkor is van egy hiányérzetem.

Volt egy baráti társaság, ahova "befogadtak", mindegyikük pasi volt, ami nem is probléma nekem, mert mindenkivel elvagyok, csak aztán nem tetszett nekik egy pár dolog, így megszakadt a kapcsolat. Míg eljártunk bulizni, lányokkal akkor sem tudtam ismerkedni, mert egyáltalán nem nyitottak más nők felé. A legfőbb programjuk mások kibeszelélése, így aztán nem sikerült még egyetlen barátnőt sem szereznem. A munkatarsaim mind 20 vagy több évvel idősebbek, ami nekem nem probléma, de sajnos erőteljesen érzem a lenézést részükről, és azt, hogy mindig h*lyének vagyok nézve.

Nem tudom már mit találják ki, gondoltam végső esetben talán interneten elkezdeni, és utána személyesen találkozni.

De ha van valami ötlet, tipp, megköszönném! :)


21/L


2019. ápr. 11. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz?
2019. ápr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez semmi, nekem sokkal csúnyábban értek véget 10 éves barátságaim. Azóta se sikerült újakat találni. Egyedül is lehet csinálni programokat, ha van valami amivel igazán jól érzed magad. Beszélhetni meg idegenekkel is lehet. De azért valóban jó lenne barátokat találni.
2019. ápr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!