Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van még itt olyan aki mentális...

Van még itt olyan aki mentális állapota miatt szinte képtelen barátkozni/barátokat megtartani?

Figyelt kérdés
Esetleg tippek? Rettenetesen magányosnak érzem magam.

2018. márc. 1. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy a "mentális állapota miatt"?

Valami gond van a viselkedéseddel, vagy mi? Ha keresed az emberek társaságát, akkor szerintem nem nehéz barátokat szerezni.

2018. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mentális betegségre gondoltam. Én magam skizofrén vagyok és taszítom az embereket akaratom ellenére. Bipolárisra, borderlinera gondoltam, meg ehhez hasonlókra, ahol az ember akarata ellenére bizarrul viselkedik és nehézséget okoz a barátkozás.
2018. márc. 1. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebbe vagyok. Bipoláris depresszióm van pszichotikus időszakokkal. Az összes kapcsolatom erre ment rá. Már belenyugodtam, hogy soha nem lesz senkim. 31/N
2018. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán akkor hasonló gondokkal bajlódó embereket kéne megkeresni. Hátha jobban megértitek egymást.
2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, szociális fobiám miatt, nem volt még barátnöm, és nincsenek barátaim, egy barátom volt, de 15 éves koromban elütöte egy autó, meghalt.

32f

2020. dec. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!