Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai emberek a telefonukat nyomkodják, miközben egymással beszélnek? Miért kell lefényképezni, ha valaki felül a vonatra, befesti a körmeit vagy elmegy enni a KFC-be?

Figyelt kérdés

Az embereknek feltűnési viszketegségük van vagy mi? Esetleg most jársz először a KFC-ben? Most csináltattál életedben először műkörmöt? Nem, de mégis kiposztolod...

Akkor szerintem te egy kretén vagy! Lehet, hogy nyomok egy lájkot, hogy legyen egy jó napod, de attól még magasról leszarom!!!! ... és szerintem ezzel a többség így van.


2019. ápr. 12. 19:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Engem pl. azért is cseszegetnek a munkatársaim, rokonaim, hogy miért nem raksz fel új profilképet? 7 éve ugyanaz van, azóta magamról nem is raktam fel új képet, de aki ismer, az így is megtalál. Én is szeretem a facet, mert az összes munkatárs, vagy rokon ott van, így ha valakinek nem tudom a telefonszámát vagy e-mail címét, akkor rá tudok írni, de nem böngészem egész nap mások brofiljait.


Egyszer pl. olyan is volt, hogy jött egy új csaj a munkahelyre (meglehetősen csinos) és a férfiak 5 perc múlva már tudták, hogy 27 éves, nincs barátja és még azt is megjegyezték, hogy nem érdemes ráhajtani, mert a bikinis képeken már nem mutat olyan jól, meg amúgy is hogy néz ki smink nélkül...


Szóval itt pont az ellenkezőjét érte el a magamutogatással, mert akit kinézett magának a lány, azt nem érdekelte a képei miatt :)

2019. ápr. 14. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!