Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet egyedül étterembe...

Lehet egyedül étterembe menni? És csak italt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Lesz ott egy élőzenés koncert és csak az érdekel. Viszont nincs kit elhívnom és egyedül meg nem fogok kajálni. Nem néznek majd hülyének ha csak valami italt fogyasztok?
2013. aug. 16. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Vendég vagy, s már az italért is fizetsz nekik. :)
2013. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mehetsz, étteremben nem csak enni szoktak. Bemész, leülsz, a pincér megkétdezi,hogy vacsoráznál-e, te mondod, hogy nem, csak az itallapot kéred és ennyi. Mulass jól.
2013. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező étteremben enni is. :) Volt olyan, hogy bementem egy étterembe, megnéztem az étlapot, nem tetszett a választék, így csak egy italt ittam meg, mert nem akartam fogyasztás nélkül távozni..:)
2013. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor azt hiszem nem kell kínosan érezni magam emiatt, megnyugodtam =)
2013. aug. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!