Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az mi, hogy Mekiben eladott a...

Az mi, hogy Mekiben eladott a csaj nekem 3dl-s kávét, erre kaptam egy két decis italt?

Figyelt kérdés
Az árát meg a 3 decisnek fizettem ki, nagyon kedves volt...
2019. ápr. 16. 08:38
1 2 3
 11/27 Drazicc ***** válasza:
94%
Ja blokkot sem kaptál persze. Akkor menj vissza a NAV val és nézzétek vissza a kamerafelvételt hülyegyerek.
2019. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%
Gyakran előfordul, az így megspórolt kávét isszák meg a dolgozók a szünetekben, kell hogy pörögjenek.
2019. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

"Ja blokkot sem kaptál persze. Akkor menj vissza a NAV val és nézzétek vissza a kamerafelvételt hülyegyerek."


Visszanézhetnék, mert akkor sem adtak... Továbbá nem vagyok gyerek, csak akkor is gáz...

2019. ápr. 16. 09:34
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
Szimplán egy szerencsétlen idióta vagy, úgyhogy le is zárhatjuk a témát.
2019. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy ott rögtön nem mertél szólni.
2019. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nem is figyeltem, a sok másik cucc között, mikor beleittam tűnt kevésnek és láttam, hogy 2 dl csak...


Remélem jól jött neki az a lénz...

2019. ápr. 16. 09:54
 17/27 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan direkt csinálta. Veled még biztosan soha nem fordult elő, hogy hibáztál.

A Meki pont az a hely, ahol nyugodtan lehet reklamálni, megoldják és sokszor még ajándékot is kapsz.

Egyébként meg ha nincs meg a blokk, akkor simán lehet, hogy 2 dl-t fizettél, csak te emlékszel rosszul.

2019. ápr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Engem a Westendben egy kajáldában húztak le, na de nem is ennyivel.

Nagy társaságban voltam, én hívtam meg mindenkit, mindenki menüt evett. Gyanúsan sokat kellett fizetnem, de elég nagy volt körülöttem a nyüzsi, el is vonták a többiek a figyelmem, rájuk és a kajára koncentráltam, nem a pénzre. Otthon a kezembe került a zsebembe tömött számla, hát hülyegyerek beütötte a menüket + még hozzáadott mindent egyesével. Nem kis összeggel rövidítettek meg. Őszintén én végül nem mentem vissza, mert épp akkor belefért és lusta voltam visszaautózni, de látod, ilyen is van :D

2019. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
én még 2 krumplit kértem és csak egyet kaptam úristen most mi lesz
2019. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#16. Ha 3 dl volt a számlán de csak 2 dl-t kaptál, akkor nem a pénzt tehette zsebre, hanem az egy deci kávédat. Ha meg 2 dl volt a számlán is, és annyit is kaptál, akkor nincs miért reklamálni, legközelebb beszélj artikuláltabban.
2019. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!