Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinaljak ha nincs kedvem...

Mit csinaljak ha nincs kedvem semmihez es otletem sincs mit szeretnek? Lusta lennek?

Figyelt kérdés
Hiaba itt a jo ido. Nincs kedvem kimenni setalni. Vagy hova menjek? Beulni valahova nyilvan anyagias. Utazhatnek, de ahoz vegkepp nincs kedvem folleg egyedul. Olvasni sincs kedvem. De szeretnem higy legyen. Tanulni ugyszinten. Pedog jo lenne. De ha valamihez nincs kedve az embernek akkor az unalmas. Se xboxozni. Se facebookozni. Es fogalmam sincs mi az ami erdekel. Akasszam fel magam?xd
2019. ápr. 21. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:
23f
2019. ápr. 21. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Én ilyenkor lefekszem lustálkodni, akár napközben is horpasztani egy jót. Ezt ajánlom neked is.
2019. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez nekem is nagyon ismerős. Én imádok pörögni és nagyon szeretem, ha mindenféle programom van, de sokszor megesett már, hogy semmi kedvem nem volt elmenni valahova. ( Nem a programmal volt a gond, hanem a hangulatommal). Semmihez nem volt kedvem és csak úgy ok nélkül léteztem. . Szerintem találkozz egy barátoddal, menj el mozizni vagy csak hívd át magadhoz. A kezdet nehéz, mikor rá akarod venni magad, de utána hidd el jót fogsz szórakozni. Én sokkal jobban szoktam érezni magamat, mikor van valami programom vagy kell valamit csinálnom. Ilyenkor nem olyan monoton a napom.
2019. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!