Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy kérnél meg egy buszmegáll...

Hogy kérnél meg egy buszmegállóban dohányzó embert, hogy ne cigarettázzon?

Figyelt kérdés
Minél hatékonyabban.

2019. ápr. 23. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Arrébb állnék.
2019. ápr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

"Tesó, kifizetem azt az egy szálat, de nyomd már el, mert nagyon büdös"

Szerintem nem mondana nemet. Bár akadékoskodhatnék, is hogy itt tilos dohányozni, de balhézni nem szeretek. Hiába vagyok akkora, mint egy hegyomlás, nagyon békés vagyok. Senkire nem szeretek erőszakkal vagy hangosan rászólni ilyen apróságokért. Persze mikor valami koncerten vagyok és vágni lehet a füstöt akkor szoktam szólni, hogy vagy nyomja el vagy lépjen arrébb két lépést, eddig nem volt gond. Bár amilyen koncertekre én járok, ott ugymond mindenki barát.

2019. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem szólnék, arrébb mennék. Nem azért, mert nem vagyok egy hegyomlás (tetszett!), de minek szítani a feszültséget?
2019. ápr. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha itt nem lehet gondolkodast befolyasolni, akkor miert hiszed hogy egy nyomatekos szolas segithet?

Aki odaig nem jut el hogy TUDJA, megalloban ne dohanyozzon, megis teszi, nem hiszem hogy arrol lenne szo, hogy “elfelejtette” vagy “csak nem figyelt”, o egyenesen szarik arra hogy ne dohanyozzon ott, es ha csak szolsz = balhet csinalsz, vagy feszkot.

Persze van aki szereti ezt a feelinget maga korul, rajtad all te milyen tipus vagy. En ruhellem a feszkot! De nagyon...

2019. ápr. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

széliránytól függően lépnék öt szép nagyot a buszmegálló megfelelő végétől, majd elkezdeném jó hangosan lökni a büntetési tételeket ha nem jön kívül a zónahatáron..


ha egyedül vagyok természetesen én állok arrébb, ha több embert veszélyeztet akkor őt kell figyelmeztetni

2019. ápr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Arrébb állnék. Ha valaki ennyire értelmi fogyatékos, hogy se a táblák, se a büntetés nem tartja vissza, akkor szívjon egyszerre 10 szálat, ha annyira jót tesz az neki.

Sokan direkt csinálják a feszkót, és direkt arra várnak, hogy belekössenek, ezt én nem teszem meg neki.

Fura egy ország népe vagyunk, mi?

2019. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, aki a kérdésre válaszolt, de sokan arra válaszoltak, "hogy miért nem kérnél meg...?"

Na, kérem, maradjunk a kérdésnél.

2019. ápr. 24. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Engem ha megkérnének hogy hagyjam abba akkor biztos nem nyomnám el a cigit max arrébb mennék. Lassan már a saját házad udvarán is tilos lesz dohányozni basszus
2019. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem gyújtasz rá, nem fingok!
2019. ápr. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!