Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A FB Pesten hallottam csoportj...

A FB Pesten hallottam csoportja miért sértegeti a gyereket vállalókat?

Figyelt kérdés

Sajnos nap mint nap lehet olvasni a kommentek között, hogy ma azok vállalnak gyereket, akiknek nem kéne, biztos a CSOK miatt, aki ide szül az nem normális stb.

Az élet legtermészetesebb dolgából miért kell politikai kérdést kreálni?

Lassan, aki gyereket vállal, az egyenlő a fidesz szavazóval?

Miért ne vállalhatna bárki 2-3-4 gyereket anélkül, hogy beszólnának?



2019. ápr. 28. 20:48
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
50%
Magukból indulnak ki, hogy ők csak a pénz miatt vállalnának gyereket. Az ilyen jobb is, ha nem teszi.
2019. ápr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Óóó...! Nekem mondták már hogy na jöhet a harmadik és megvan az ilyen CSOK, olyan CSOK.

Ikreim vannak. Hát persze, azért szültem ikreket mer' úgy terveztem. Direkt vót!

Sok azidióta, nem kell velük foglalkozni. Nem fogok harmadikat szülni. Akkor se, ha behozzák a CSOK PLUS GRÁTISZ AJÁNDÉKHÁZ ISTENNYILA törvényt, akkor se.

2019. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Csak találgatok:

- Egy rakás embernek nem kéne gyereket szülni, mert sokan maguk is igénytelen prolik, vagy nem viselkednek emberi lényként (ld.pl. egy átlagos Mónika-show epizód), miközben az örökbefogadásnak 100 kritériuma van,szülni még egy szellemi fogyatékos önellátásra alig képes embernek is szabad.

- Sokan felveszik a CSOK-ot 3-4 gyerekre előre, akkor is,ha még csak 1 van.

- Sajnos vannak,akik tényleg a CSOK miatt szülnek (ld. első bekezdés).


És ez nem csak ebben a csoportban zajlik. Én sem értek egyet ezzel a más dolgába való ugatásba, de ez van.

2019. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak az irigység beszél belőlük.
2019. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vree ***** válasza:
19%

Akkor most jó ide szülni mert CSOK vagy rossz ide szülni mert rohadtezazország?

Neked se kéne magadra venni meg itt panaszkodni, ha te itt politizálaz akkor te jobb vagy

2019. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!