Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mivel telik egy szabad napod?

Mivel telik egy szabad napod?

Figyelt kérdés
Akár ma, akár egy hétvége. :)

2019. máj. 1. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Egész nap tanulok kis szünetekkel.
2019. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ma dolgozom, holnap elutazok négy napra Szlovéniába. De amúgy a legtöbb szabadnapom pihenéssel.
2019. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dögléssel. Vagy ha épp rá tudom magam venni, akkor takarítás, a kényszer rávisz a vásárlásra is, néha pedig (változó sűrűséggel) elmegyek céltalan császkálni. Ilyenkor simán 10-15 kmt elsétálgatok a városban. Néha beülök valahova enni, vagy veszek kaját/piát és megeszem a duna parton stb.

De ma pl takarítani kéne és még mindig nem tudtam magam kirúgni az ágyból...

2019. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hármas: egyedül mászkálsz a városban? Erre nem mertem rávenni magam, azt se tudom, merre induljak. Van ötleted? (Más is írhat)
2019. máj. 1. 12:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Mai nap épp kivétel, de szeretek kimozdulni.


Akár csak sétálni, vezetni, vidéken kirándulni, vagy túrázni menni. Mindig van ezer program. Ma például a Vasúttörténeti park ingyenes...

2019. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ötletem nekem se szokott lenni. Elindulok és kész.

Aztán rám jön, hogy most lassan esedékes a wc, akkor arra irányítom magam, amerre tudom, hogy van. Aztán ha éhes vagyok, az határozza meg a célt. Vagy ha látok távolabb egy olyan részt, ami tetszik, akkor oda. Persze ehhez van bkk bérlet is, szóval ha elfáradok, akkor buszozok. Első szembe jövő járat, aztán hajrá. Voltam én már Buda olyan részein, hogy azt se tudtam, hogy jövök haza. XD (mármint de... Ugyanaz a busz következő járata). Telefonnal, bérlettel, Budapestenen esélyed sincs elveszni. Mondjuk tény, falun nőttem fel és ott az volt a program, hogy induljunk neki át a szántók valamelyikén, aztán majd kikötünk valahol... Meg majdcsak hazatalálunk estére. :D

2019. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olvasás, netezés, bambulás, néha kerékpározás. Többet kellene olvasnom...
2019. máj. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neteztem, döglöttem, gitároztam... Szóval azt amit hétköznap is szoktam suli után
2019. máj. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!