Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ebben az esetben kinek volt...

Ebben az esetben kinek volt igaza?

Figyelt kérdés
Anyanak mondtam hogy ebed elott hazamegyek ma a baratnomtol h fel tudjam koszonteni. Erre apam felhiv es mondja hogy a 9.15os busszal hazamegyek es kesz es ramcsapta a telefont. Megirtam neki smsbe hogy meg nem reggeliztunk es nem erdekel de en reggeli utan fogok hazamenni a 10.45os busszal. Erre megsertodott es a kozos viraggal se vartak meg amit anyanak akartam atadni anyak napjara pedig szerintem ennyit erek a csaladban h ezzel megvarjanak es baratnom anyukaja is mondta h ne hagyjam h beleszoljanak az eletembe 18/L.

2019. máj. 5. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyilván úgy mondtad meg, hogy mikor mész haza, hogy ne legyen lehetőségük ott és akkor az egyet nem értésüknek hangot adni.

18 évesen már nyugodtan köszönthetnéd saját ajándékkal.

2019. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vettek neki csokit melle meg rajzoltam is. Csak a kozos ajandekkal illett volna megvarniuk
2019. máj. 5. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked van igazad.
2019. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg ezutan legkozelebb csak 2 het mulva talalkozhatnank. Elegge sokara mert elkoltoztek es o tenyleg olyan baratnom akinek mindig mindent elmondok
2019. máj. 5. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
2 hét múlva találkoztok, anyák napja egy 52 hét múlva lesz újra...
2019. máj. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom. Csak nem ertem az az 1 ora miert faj nekik. Egesz nao egyutt leszunk most 11oratol egeszen este ejfelig amig el nem alszunk
2019. máj. 5. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy már 18 vagy.
2019. máj. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!