Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan fejlesszem a kommunikác...

Nacui kérdése:

Hogyan fejlesszem a kommunikációmat?

Figyelt kérdés

Mindig is csendes típus voltam épp ezért kevés embert is ismerek. Szórakozóhelyeken elég könnyen teremtek kapcsolatokat, könnyen beszélgetek, de ha kettesben maradok valakivel semmi nem jut eszembe amiről beszélhetnénk, egy igaz barátokra, mint párkapcsolatra is. Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

23/L


2019. máj. 9. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess valakivel, aki hajlandó beszélgetni veled ennek ellenére is, feldob témákat és beszéltet. Előbb-utóbb javulni fog.
2019. máj. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
Nem is biztos, hogy Veled van a baj, ha kettesben nem tudsz beszélgetni. Ugyanúgy múlik a másikon is.
2019. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem pont fordítva van. Ha kettesben vagyok valakivel viszonylag elvagyok, de több ember között már elveszek.
2019. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam de nekem már kettesben is jól megy és inkább nagyobb társaságokban nem... fura

Igaziból beszéless sok emberrel, akár neten keresztül is. Segít hidd el. Ha sok emberrel beszélsz kettesben így ráérzel a dologra. Jobb tipp nincs

2019. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!