Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A Facebook már tényleg az...

A Facebook már tényleg az "öregek" közösségi oldala lett?

Figyelt kérdés
A fiatalok pedig inkább az Instagramon aktívabbak? Vagy nincs összefüggés a két oldal és az életkor között? Ti melyiket mire használjátok?

2019. máj. 13. 18:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Nem az.

Az igaz,hogy az Instagram-ot sokkal több fiatal használja,de aránylag sok fiatal van a Facebookon is.

2019. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
14%

Mi az a Facebook, Insta?


31F

2019. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
49%
Én mondjuk már öregnek szamitok, 31eves vagyok. Instam nincs, facebookot használom.
2019. máj. 14. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
71%

Hát én fiatalnak tartom magam 32 évesen, és instát használom, facebook-ot ritkán.


Ma már egyre több igazi öreg (60+) van fenn face-en. Amivel semmi baj.

2019. máj. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Amerikai statisztikák szerint igen.

Hiszen nem fognak olyan posztolni amit láthat az anyuka :D

Szerintem mostanra ért ide ez a "hullám".

Usában egyébként is már évek óta inkább a twitter/insta páros hódít a tinik körében.

Én 23 vagyok de csak facebookot használom instám is van de az ismerőseim közül senki nem használja aktívan.

Ez a fiatalabbakra már nem vonatkozik.Legalább is ahogy a környezetemben tapasztalom...

2019. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Így van. Facebookon az idősebb ismerőseim,anyukák,taták,szakmunkások vannak,a többi fiatal,aki mondjuk mémeket néz,az instán van fent. Szerintem anyám nem is értené amiket posztolunk ott,ezért ott többet is posztolunk,mert nem kell látnia a szomszéd néninek. Itt nem meztelenkedésről beszélek,persze arra is sokan használják,inkább személyesebb tartalom megosztása a közelebbi ismerősökkel,poénkodás,ilyesmi.
2019. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Az instától már sokszor hányingerem van, a facebookon meg már unalmas a sok unatkozó nyugdíjas, akik fiatalokról szóló uszító és gyalázkodó cikkeket osztogatnak meg, úgyhogy én próbálom mindet hanyagolni.
2020. aug. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"anyám fb

én insta inkább"

Te is öregszel már... ;-)

2020. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azért a távoktatás elég sok fiatalra rákényszerítette valamilyen szinten a facét, azt hiszem, mivel a tanárok közül elég sokan használják (lévén, hogy ők egy-kettővel idősebb generáció).
2020. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!