Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért olyan könnyű a fiúkat...

Miért olyan könnyű a fiúkat befolyásolni pár kedves szóval?

Figyelt kérdés

nem rossz értelemben értem és nem kihasználásra gondolok mert az csúnya dolog de pár szép szó egy kis kedvesség és annyira könnyű őket befolyásolni miért bíznak meg ilyen könnyen és hisznek el sok mindent? :)

Velem ha kedves stb egy fiú mindig gyanakvó maradok egy picit :D



2014. aug. 15. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól mert kedveskedek én is az maradok ne aggódjál. felét se hisszük el annak amit hazudtok
2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Mert ostobák?
2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Mert ha egy lány aranyosan és kedvesen viselkedik akkor nagyon nehéz neki nemet mondani :D Mint amikor meglátsz egy pár hetes kismacskát játszani meg hemperegni és alig tudod megállni hogy ne simogassad meg :D
2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert szeretetéhesek, és nagyon tudnak örülni pár kedves szónak. Nem kéne bántani őket.
2014. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy bántalmazott kutya is könnyebben megszereti azt aki kedvesen bánik vele.

Sok a bunkó vagy flegma lány, tehát egy olyan aki kedvesen indít már angyalnak látszik.

2014. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyanakvó mint te kérdező, de nem is hagyom magam befolyásolni, mert kedves velem egy lány.
2014. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

hmm értem köszönöm a válaszokat :)

a cicás példa jó volt tényleg nem tudok ellenállni a kiscicáknak :D

2014. aug. 15. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem amit fent leírtál,sokkal inkább igaz a lányokra.Ők általában komolyabban veszik az ilyesmit.
2014. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3

Na látod :D

2014. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mert vágynak a kedvességre. mindenkinek jól esik egy-két kedves szó, ha egy csinos és szimpatikus lánytól jön akkor meg pláne. elég undorító dolog ezzel visszaélni...

amúgy rám abszolút nem igaz amit leírtál. bennem már kis túlzással kifejlődött a paranoia, hogyha egy lány kedves akkor biztosan valamit akar, ki akar használni, vagy valami kell neki... ezért nem is bízom meg a lányokban, persze ezt nem mutatom ki.

2014. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!