Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs egy olyan barátom...

Nincs egy olyan barátom akivel eltudnek járni szórakozni vagy akárhova?

Figyelt kérdés
Nincs olyan ember.. Ti mit tanacsoltok? Mit csináltok ilyenkor? 29f
2019. máj. 19. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Hogyhogy nincs? Kollégák?
2019. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyedül elkezdenék járni konditerembe vagy valami kiránduló klubba (szoktak szervezett túrákat hirdetni), ott pár alkalom után kialakulhat barátság. Mondjuk én jól elvagyok egyedül is, de való igaz, hogy buliba vagy "kocsmázni" vagy kajáldába beülni csak társasággal lehet. Volt osztálytársak, jelenlegi munkatársak közül egyetlen egy sincs sose aki éppen ráérne? Nem kell nagy társaság, elég, ha néha-néha egy-egy haver akad, aki ráér. Vagy valami hasonló korú rokon is lehet jó társaság.
2019. máj. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van 1-2 barátom de sose érnek rá.mindig kifogások, meg nem akarnak, nem tudok semmit kezdeni velük.:/
2019. máj. 19. 16:00
 4/10 A kérdező kommentje:
Sokan vagytok, vannak ilyen helyzetben?
2019. máj. 19. 18:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak a haverok, hogy sosem érnek rá? Másodállás? Család? Hétvégi ház, telek? Akkor te is kösd le magad olyannal, amivel a haverok.
2019. máj. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én nem tudom magam úgy lekotni.. Otthoni dolgokkal
2019. máj. 20. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen szórakozásra vágysz, hová járnál szívesen? Csak disco, kocsma ilyesmi jöhet szóba? Ha nincs az ismerőseid között, akivel ilyen helyekre eljárhatnál, akkor nincs mit tenni, erővel nem rángathatod őket. Az kellemetlen, ha te és a haverjaid teljesen máshogy szeretitek tölteni a szabadidőtöket, így nehéz közös programot szervezni. Ha ők el tudják foglalni magukat, neked is ezt kellene tenned. A legtöbb embernek annyi dolga van (gyereknevelés, háztartás, szülőknek segíteni, telket rendben tartani, másod-harmadállásban melózni vagy vállalkozni, esetleg túlórázni, és emellett sportolni vagy valami hobbinak élni), hogy csak ritkán tud elmenni haverokkal beülni valahová, akkor is lehet, hogy nem is a haverokkal, hanem a családjával vagy szűk rokoni körrel összeül egy-egy születésnapot megünnepelni mondjuk kerti partin. A szerencsésebbnek olyan barátai vannak, akikkel hasonló szinten rezegnek szórakozás terén is, tehát a bulisabbnak bulizósabb haverok, a múzeumba járósnak meg múzeumos haverok. Kérdés, hogy a jelenlegi haverjaidat akarod megváltoztatni, hogy veled járjanak el szórakozni, esetleg szerzel pár új ismerőst, akikkel ezután el tudsz járni. Szóval a sport vagy szervezett túrák neked nem opció új haverokat találni?
2019. máj. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én csak a beulos helyeket szeretem, ők meg azokat nem..
2019. máj. 21. 09:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapesten?
2019. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tolna megye
2019. máj. 23. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!