Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez menynyire baj...

Szerintetek ez menynyire baj ennyi idősen?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok,eddig két kapcsolatom volt csak. De szűz vagyok,és egy kicsit szolidabb.


A lényeg, baj az hogy én már most állandóságra vágyom?

Szeretnék férjet...2-4év múlva gyerekeket.

Nekem nem hiányoznak a bulik meg a csavargás.


Ez nagy baj nálam szerintetek.?


2019. jún. 6. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Később jelenthet problémákat. Ha sokáig tapasztalatlan marad valaki, akkor valószínűbb, hogy olyan mellett is hamar megállapodik, akivel amúgy kevésbé illene össze - hiszen nincs viszonyítási alapja. Meg ott van az is, hogy hiába allapodsz meg már a húszas éveid elején, 30-on túl elkezd benned motoszkálni, hogy nem élted ki magad, és utólag próbálod azokat az élményeket megélni, amiken mások 16-25 éves koruk között túl vannak. Nem azt mondom, hogy ez törvényszerű, de előfordul.
2019. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Egyáltalán nem baj. Én is ilyen vagyok, csak már 30.
2019. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én is ezt erzem 19 évesen 😄
2019. jún. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nem baj. Sokak számára nem jelent semmit, amit nagy számban hangoztatnak: "éld ki magad, építs karriert, majd csak utána jöjjön a gyerek" stb...
2019. jún. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ment a zöld pacsi❤❤
2019. jún. 6. 16:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de a legfontosabb az, hogy ne siettess semmit. Egy kapcsolat két emberen múlik, hiába vagy te szerelmes és kész az anyaságra, ha a kapcsolatnak nincs jövője. Adj időt magatoknak, ha oda kerül a sor, ne akarj mindent egyből. Jó az, ha éretten gondolkodsz és már családot szeretnél, csak ésszel. :)
2019. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Riki miller ***** válasza:
52%
ez a normális csak más a környezet manapság
2019. jún. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!