Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miert van mindenki ellenem?...

Miert van mindenki ellenem? Csak en vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,elore elnezest kerek,ha hosszu lesz,de probalom roviden leirni a problemam.

Mindig en vagyok az a szemely,akivel folyton kotekednek,kritizalnak,idegesitenek. Akarhol vagyok,akarhova megyek mindig beleutkozok az ilyen emberekebe.A jarasomba,a beszedembe,a gondolkodasomba,a kinezetembe...egyszoval mindenembe illetve ,amikor valamit elrontok. Az oke,hogy neha en vagyok a hibas,olyankor beismerem illetve bocsanatot kerek stb.,de ha tegyuk fel ,hogy valaki mas hibazik,akkor meg elvan felejtve,mintha semmi sem tortent volna es nem szallnak ra ugy,mint ram. Na de,ha en csinalok valamit rosszul,akkor meg elvagyok hordva mindenfele idiotanak meg szerencsetlennek... Mar nagyon zavar,szuleimmel errol nem birok beszelni,mert nem ernek ra es nem erdeklik oket egyaltalan,tesom meg egesz nap gepezik es videochatel a barataival es elofordul,hogy neha elkezd hangosan beszelni,ami meg jobban ratesz egy lapattal nekem,mivel rosszabb az ordibalasat hallani, mintha valaki egy villamosszekkel kinozna. Barataimmal neha errol tudunk beszelni,de nagyon ritka esetekben.Meg ez a jobbik eset,de pl,amikor nem hagyom magam es kiallok magamert, akkor meg felvannak haborodva es nekik all feljebb. Komolyan mondom ez olyan erzes,mint amikor valaki igy is foldre tepert engem,de azert meg belem rug egyet. Van valaki hasonlo helyzetben?


2019. jún. 25. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnaptól kezdj el gyúrni, 99 kilóig meg se állj.
2019. jún. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia,szoktam edzeni,egyebkent 81 kg vagyok xD
2019. jún. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!