Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindenki ellenem fordult, mit...

Mindenki ellenem fordult, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ellenem fordult mostanában mindenki. Az egész azzal kezdődött hogy egy ismerosomnek egy másik ismerosomet kibeszeltem kozbe meg ott volt vele, miv regen mindig bantott azzal hkgy hogy nezek ki en is egyszer ketszer sertegettem hogy h rom.a Most ugye annak az ismerosomnek irtam hogy vigyazz vele mert megl**p aztan nemlesz penzed, igen ez serto de engem is sokan sertegetnek es o is regen mindig ezt csinalta.aztan 2 het mulva pedig egyik haverom irta hogy vagyok e en irtam igen itt vagyok mond mit akartal mondta hogy mar semmit se de en azert is mondtam neki hogy mondja mar el ő erre agresszivan azt irta fogd fel ge.i hogy semmise es letiltott elotte pedig egy masik haverommal vesztem ossze azon hogy csak kihasznalt mert azt mondta azert nem baratkozik mar velem mert amikor atjon unatkozik es neki ez nem jo meg hogy fa.sz fej vagyok mert nem csinalunk semmit. Es ezek utan 2 hetre ra egy lany ismerosommel beszeltem es elkudte hogy ott volt az a rom.a srác nevet nem irok le,es irtam neki vigyazz vele irta hogy mivan? Mondtam hogy semmi csak eszembe jutott a multkori dolog, persze a rom.a srác rám irt hogy vigyazzak a szamra meg hogy mit beszelek rola mert megver en csak rohogtem az egeszen es le irtam neki hogy nem erdekel a gondja, ezt irtam a lanynak hogy most jo e neki azt irta hogy: te nekem ne mond meg hogy mit csinaljak haver....meg nem csak magyarazni fog. Mondtam hogy oke johet nyugodtan, persze ra 10 percre irt annak a lanynak a baratnoje hogy te mit szologatsz be a "battyanak"? Elmegyek hozzad es felrugdoslak meg csunya vege lesz. Nah es erre meg ra a haverom akivel nem ossze vesztem de eleg lekezeloen beszelt velem azt mondta: hadjam beken a....(lányokat) mert nem kivancsiak ram es nem akarnak beszelni velem csak en irok rajuk hat mondtam hogy en nem igazan beszelek veluk de legyen.....ugyhogy igazabol ennyi azert is rossz ez mind mert a szuleim is elvaltak tele vagyok gondokkal lassan depresszios leszek szorongok neha eleg szarul esnek ezek a dolgok. Megertem hogy serto volt amit a rom.a gyerekrol irtam de ennyi nem kene hogy gond legyen neki mikor o evekig cukkolt.....bocsánat a helyes irasom miatt de kedvem sincs ekezetet irni, aki tud segiteni az irja le.

#barát #rosszindulatok
2017. júl. 22. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Úh..jó társaság lehet😑inkább hanyagold őket neked is jobb lesz, lesznek majd más barátaid, mert ezek nem azok voltak..tőled sem volt szép, hogy kibeszélted a srácot...meg az sem, hogy akinek elmondtad az visszamondta...akkor hol is vannak a barátaid!?
2017. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem volt szél tőlem ezt tudom, de ennyire nagy bajt csinalni nem ertem minek...de köszönöm a válaszod!
2017. júl. 23. 00:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az felső szomszédom (panel) reggel 7 óta nyomja a szar zenét, a vékony falon meg persze minden átjön, harmadik napja arra kelek. Az a durva, hogy ha folyamatosan max hangon nyomja a zenét egész nap és ezzel mondjuk az egész háznak kellemetlenséget okoz, a sünök akkor sem tudnak vele mit csinálni, mert reggel 6 és este 10 között azt csinál amit akar... Marad az, hogy vagy megpróbálod vele megbeszélni, hogy "lehetne-e, hogy mondjuk a zenélést 12-20 közé szorítod be?", vagy "a porszívózást légyszi ne reggel kezdd már el, hanem rakd át délutánra", csak az nekem nem opció, mivel egy drogos köcsög cigány a szomszéd (neked lehet ez is opció, ha igen próbáld meg), vagy eltűröd, mert mást nem tudsz vele csinálni...
2017. júl. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
84%
Jo annak aki ertelmezni tudja ezt az egybefuggo foshalmazt.
2017. júl. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3/4 nem tudom milyen panel szomszedrol beszelsz mert ez nem függ össze az én problémámmal

4/4 ezt kinek irtad? Mert nem tudom mit lehet ezen nem ertelmezni

2017. júl. 23. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!