Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Főúton sokat kanyarodok...

Főúton sokat kanyarodok balra, miért dudálnak állandóan?

Figyelt kérdés
Egyik céges telephelyünk van ott napi kétszer járok arra, heti 1-2-szer mindig ledudálnak, főleg a kamionosok. Pedig ha szabad a szembejövő sáv akkor gyorsan lendülettel kanyarodok be. Mégis mit csinálok rosszul? Repülni nem tudok az autóval.
2019. jún. 6. 14:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Irányjelző
2019. jún. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Irányjelző, vagy tökölsz és túl nagy résre vársz?
2019. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Beállsz a felezőre?
2019. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó előre kiteszed az indexet és fokozatosan lassitasz, nincs okuk a felhàborodásra. Ennek ellenére időnként van, aki zokon veszi, ha mondjuk nagyon lassan kanyarodsz be, de ezt nyugodtan szard le, mert nincs igaza.
2019. jún. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha rendszeresen ledudálnak, akkor biztos van valami oka. Túl hamar vagy túl későn fékezel, nem irányjelzőzöl, nem állsz a felezőre, lassan kanyarodsz...
2019. jún. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nincs semmi oka, másokat is állandóan ledudálnak, sokat hallom.
2019. jún. 6. 19:23
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ilyenről még soha nem hallottam, hogy a szabályosan balra kanyarodót ledudálnák, pedig napi 8-10 órákat vezetek...


A többiek leírták, akkor lehet ilyen, ha az illető nem indexel, nem húzódik a felezőhöz, vagy sokat tökörészik.

2019. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Egy biztos, ne magadban keresd a hibát!


Vannak ilyenek...

Mondjuk a kamionos nem tudom mit szólna, ha én meg azért dudálnék, mert lassan megy 40 tonnával emelkedőn.


Én meg a mutogatós fajtával szoktam találkozni.

Zokon veszik, hogy családdal, törékeny dolgokkal megrakva nem 50-nel hajtok keresztül a kis körforgalmon.

Múltkor is egy nőci mutogatott, én meg a belső visszapillantó elé emeltem a két kezem és megtapsoltam, hogy jól lássa.

Utána meg jót röhögtem rajta. :-)

2019. jún. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni azt a helyet, mert kamionosok 100%-ra mondom, hogy okkal dudálnak le. Lehet, hogy az ő nézőpontjukból valami történik, amit te nem úgy látsz vagy nem tudom.
2019. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mondjuk a kamionos nem tudom mit szólna, ha én meg azért dudálnék, mert lassan megy 40 tonnával emelkedőn"


A kamionos NEM TUD gyorsabban felmenni az emelkedőn, nem tudom észrevetted-e màr... de az, hogy vki gyök2-vel kanyarodik, vagy nem időben jelzi, nem húzodik be, ahol lenne rà mód, hogy kikerüljem jobbról, azt én is ledudàlom...

2019. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!