Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők miért nem szeretik ha...

A nők miért nem szeretik ha fütyülnek nekik, megnézik őket vagy ha az autóból rájuk dudálnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem egy elismerő füttyentés vagy egy ártatlan dudálás még nem akkora tahóság, mint ahogy az sem az én hibám ha valaki túlságosan jól néz ki és odavonzza a tekintetet. Ti mit gondoltok erről?

2018. aug. 29. 22:31
1 2
 1/14 anonim válasza:
97%

Lány létemre engem kifejezetten zavar. Szerintem igenis tahóság! A kutyának fütyüljön, ne nekem. Az utat nézze vezetés közbe, ne rám dudálgasson!

Ha már ,,férfi,, legalább annyi legyen benne, ha már annyira fel akarja magára hívni a figyelmet stb hogy odajön hozzám.

2018. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de én a kutyáknak szoktam füttyenteni. "Ide hozzám!"


Naneeee....

2018. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Mert az nem annyira hercegnős,viszont az egójukat azért legbelül simogatja.
2018. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
A férfiak szájából ez aféle, bók kinyilvánulása, hogy jól nézz ki az adott hölgy! de ahogy a legtöbbje mint itt is sértésnek veszi! ilyenek a nők, ki csípik magukat, kérkednek is vele, de ha meg dicsérik valamilyen módon akkor támadásnak vélik!
2018. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Taplóság, ezért.
2018. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert a nők többsége civilizált.
2018. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Igaz, a férfiaktól ez egyfajta elismerés, de nekem, és a legtőbb barátnőm számára kicsit ilyesztő
2018. aug. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Más az a fajta elismerés, hogy "jó a segged, dugnálak" és más az, hogy "szia, nagyon szimpatikusnak tűnsz, van kedved meginni egy kávét?". Az elsővel csak a szaporodási szándékát közli az illető, ami után nagy valószínűséggel a színét sem látnám többé, a másodiknál pedig valami komolyabb dolgot is akarhat (persze itt is megvan rá az esély, hogy nem, de legalább fenntartja az illúziót egy ideig). Sosem vonzó egy nőnek, ha "dugnák", most őszintén, melyik fiatal nőt nem dugná a férfiak többsége? Az az igazi elismerés, ha valaki a nyilvánvaló fizikai vonzalom mellett értékesnek tart, mint embert, nem egy két lábon járó p#nát és melleket lát bennem. A dudálás, füttyentés, óbégatás, egyéb állatias megnyilvánulások az első kategóriába tartoznak.
2018. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy módszer, hogy érezd, mikor tahóság: ha nem zavarna, hogy anyukádnak, lány tesódnak, feleségednek, lányodnak, stb így fejeznék ki a vonzalmukat, és te is bókolhatnál így nekik, akkor nem tahóság. Na már most, kötve hiszem, hogy annyira értékelnéd, ha anyád után dudálna meg füttyentgetne valaki. Szóval embereld meg magad, és viselkedj úgy, mint aki nem teljesen tapló.
2018. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert megalázó és szánalmas ez az orángutáni szinten levő "megdugnálak" kommunikáció. Volt, hogy megpróbáltak a tömegközlekedésen a szoknyám alá fotózni telefonnal, hogy utánam cuppogtak, követtek. Félek ezektő az emberektől, kiszolgáltatottnak érzem magam velúk szemben. Bennem ez nem jó érzést, hanem félelmet kelt már, annyi rossz élményem van.
2018. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!