Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért furcsálják olyan sokan...

Miért furcsálják olyan sokan hogy a volt általános iskolai tanárommal ennyire jóban és tegező viszonyban vagyunk?

Figyelt kérdés

Nem csak a volt osztálytársak de más haverok is.


Nyugdíjas és sok közös témánk van, facebookon is és élőben is sokat beszélgetünk. Mondhatni barátok vagyunk. Nem egyszer kiderült hogy számíthatok rá ha bármi segítségre van szükségem, és ez nem csak egyirányú.


A volt diákjai rajtam kívül mind magázó viszonyban vannak vele.



2019. jún. 28. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi köze ahhoz, hogy neked ki és mikor engedi a tegeződést?

,

Azok furcsállják, akik nem tudják, hogy "Amit szabad Jupiternek..."

2019. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt felogtam magamtól is és volt akinek már meg is mondtam. Csak azt nem tudom megérteni hogy miért baj ha valaki haveri szinten jóban lesz egy volt tanárjával?
2019. jún. 29. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem egyáltalán nem baj.
2019. júl. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
69%
Ugyan igy vagyok en is.. csak a jelenlegi kozepsulis tanarommal :) masok mindig belemkotnek evvel kapcsolatban, de nem erdekelnek!
2019. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%
Ja es az enyem is idos tanar de nem nyugdijas :)
2019. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!