Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha nincs pénzem se bulikra se...

Ha nincs pénzem se bulikra se kocsmàkra se semmi jóra akkor ezt hogy lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Nem tudok élni. Inni akarok meg szórakozni. Mondtam hugomnak adjon penzt mert neki sok van de nem ad!!!! Ideges vagyok!!!

2019. júl. 5. 21:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

Egyébként utálunk. Ne várj jobban.

Habár egyikünk se úgy kezdte, hogy válaszoltál valahova (akár pont a mi kérdésünkre) és csak mert nem tetszett valami épp, vagy mert olyan kedvünk volt, rád írtunk hogy a "k-va anyád" "de csicska vagy" és hasonlók.

Amit most tapasztalsz, az a trollkodásod hozománya. A kapcával törődőbb lennék, mint veled valaha is.

2019. júl. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a csicskád lennék, kis vakarék, akkor nem tiltanál le az összes fiókodban, mert nem félnél attól, hogy válaszolok. :) Itt egyedül te csicskulsz. De te nagyon. X'D
2019. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
94%
nem unod még magad?
2019. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Szánalmas vagy és gyáva, Obcsika.

Nem alszom még. Még van söröm. Menj te aludni, neked úgysincs miért ébren lenned.

2019. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
95%
Keresd meg Asterixet
2019. júl. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én adnék csak messze vagy, ausztráliában élek :D
2019. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!