Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Puzsér Róbert miért ilyen...

Puzsér Róbert miért ilyen megosztó személyiség? Miért utálják annyian mitől tudják utálni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem mert a műsoraiban pont ugyanazokta a gondolatokat mondja ki pl médiábal, facebookkkal kapcsolatban amit én is és ismerőseim is gondolnak. Meg fogalmaz olyan dolgokat amikkkel egyet értek és nem tudom megfogalmazni.Kritizálja a médiát is ...nekem nagyon tetszett mikor az rtl klub reggeli című műsornak csúfolt pöcegödörben megnyílvánult. Tudom mond néha hülyeségeket de szerintem kell egy ilyen ember. Mert nagy szarban van a világ
2019. júl. 11. 00:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Azért megosztó személyiség, mert az akar lenni. Neki konkrétan ez a célja.

Utálni sokan azért utálják, mert nem mindenben a bejáratott szövegeket nyomja és/vagy nem tetszik nekik, hogy negatív dolgokat is megemlít, amiket mások nem.

2019. júl. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én egyet értek veled, nagyon bírom a csávót :)
2019. júl. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én régen bírtam. De:

- sokszor bele vág mások szavába,amit szerintem nem illik ez pl számonra visszataszító.

-olyan temakörökben is megszólal, amikhez nem feltétlen ért

2019. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Én is bírom, párom nézi a youtube-on a vitáit más emberekkel. Nagyon okosakat tud mondani, ugyanakkor sokáig nem birom nézni, mert a hangszíne b.ssza a fülem. :D Sajnos nem szeretem az ilyen hangszínt, mint ami neki van, így csak rövid ideig hallgatom. Politikához eléggé ért és felmeri vállalni a kényes témákat is, emiatt nem szeretik szerintem. Pl a liberalizmust nem nagyon csípi én úgy tudom, ami pedig eléggé meghatározó hazánkban. De javítsatok ki ha tévedek. :)
2019. júl. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
4-es, de, a valódi liberalizmust csípi, azt a viccet, amit egyesek művelnek liberalizmus néven, azt nem.
2019. júl. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Mindenkinek, mindenkiről megmondja a frankót, ami nem feltétlen gond. De pont ez az, ami miatt megosztó tud lenni. Másrészt a beszéde, hogy egy dolgot úgy fejt ki, mint akinek szorulása van, tehát nem egyszerűen, hogy "Én így és így látom ezt és ezt...", hanem körbemagyarázza: először kerül dolgokat, majd abból jön ki a lényeg. Van egy másik ilyen stílusú közszereplő is, de ő nagyon szélsőséges nézetet vall...
2019. júl. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mióta polgármester akar lenni azóta kevésbé bírom, illetve inkább úgy mondanám hogy nem áll neki jól ez a politikai kampányolás. Viszont amugy amiatt nagyon nagy szükség vana csávóra mert végre valaki kritizálja az ostoba médiaszemélyiségeket, hajdút és hasonlókat, kritizálja a feminizmust és a gendert és a poltikai korrektséget és a komcsikat. Ezek miatt bírom.
2019. júl. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem azért mert kiszállt az ellenzéki előválasztasból és mert ráindul az ellenzéki előválasztás nyertesére ősszel. Ezzel pedig bomlasztja az így sem túl erős ellenzéket,tehát a fidesz a népellenség malmára hajva a vizet. Szinten gyanús vele kapcsolatban hogy a fidesz média abbahagyta a lejáratását sőt megosztja az ellenzéket kritizáló cikkeit. Ebből meg valószínűsíthető hogy beállt mögé a fidesz amit eddig nem cáfolt.
2019. júl. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%

Nekem két dolog nem szimpatikus. Az egyik az, ahogy befejezed. Sokan akkora jelentőséget tulajdonítanak Puzsérnak, pedig semmi nem változik tőle. Nézd meg a kommenteket a műsorai alatt, pl. a Sznobjetív alatt. Egy csomó ember most Puzsér után megy éppolyan birkaként, mint korábban más után, utánozzák a szóhasználatát, és azért utálnak filmeket, zenéket, jelenségeket, politikai pártokat, mert Puzsér azt mondta. Amikor Puzsér például a zenéről beszélt, nem egy ember kommentelte, hogy "én ezeket még nem is hallottam, de erre büszke vagyok". Érted, büszke rá, hogy semmit sem tud róla, nem is fog utánanézni, de Puzsér első szavára elhitte, hogy az sz**r. Ráadásul ilyen nevek voltak benne, hogy Roy Orbison, Billy Joel, Bon Jovi. Nem kötelező szeretni őket,t de hogy lehet leélni egy életet ebben a világban úgy, hogy valaki ezeket a neveket sosem hallotta? és még büszke is rá, mert egyszer, egy ember azt mondta egy műsorban, hogy rossz.


https://www.youtube.com/watch?v=-33gykQRks4


A másik, hogy nekem olyan álértelmiséginek tűnik. Nme igazán tájékozott. Ez akkor derül ki, amikor értesz a témához, amirőlbezsél. Amikor oylasmiről bezsél, amiben te jártas vagy, kibújik a szög a zsákból. Eleinte én si szimpatizáltam vele,amíg nem kezdett mindenhez hozzászólni, többek között olyasmihez,amiről tudtam, hogy baromság. Nem z volt a baj, hogy nem értettünk egyet, hanem látszott, hogy nem is nézett utána. Még a Google-be se írta be, amiről beszélt. Ez igaz filmekre, zenére, de a genderszakoknál is látszik, hogy azt se tudja, eszik-e vagy isszák. Egyszerűen lusta embernek tartom, vagy lehet, hogy nagyképűségből felületes, mert azt hiszi, hogy neki nem kell tájékozódnia. Azon kívül önellentmondásokba keveredik. Persze az ember megváltoztathatja a véleményét. De azért a világon nincs olyan, hogy valaki szerint a Queen a világ legjobb bandája, aztán két év múlva már szerinte sz*r, amit csak sörrel lehet elviselni, ekkora kiábrándulások ritkáén vannak. Én is nőttem már ki korábbi kedvenceimből, de ez ilyen mértékben kétszínűség. Azok után, hogy leszólt egy csomó előadót, mondván, hogy a rock megúszása, meg pózerkedés, megnéztem, szerint nekik a világ legjobbjai. Ht elég durva a rock megúszásáról beszélni, aztán Lenny Kravitzet sztárolni, a Radioheadre csak azok hiszik, hogy alternatív, hogy akik azt hiszik, hogy a zene az angol nyelvterületen ér véget, és azon kívül nincs is világ, a "műanyag, fröccsöntött sztárok" duma után pedig egy Michael Jacksont megnevezni a világ legjobb énekeseként... Én is szeretem, de ne legyünk már naivak, MJ-t Quincy Jones rakta össze. Ugyanúgy, ahogy Elvist Tom Parker, a Sex Pistolst Malcolm McLaren, a Beatlest Epstein és Martin. Nem értem, mire fel ez a "megnevelek másokat" stílus, ha a saját ízlése ilyen köznapi, egyszerű, mainstream. Az ember azt hinné, akkor már tényleg hallgat valami olyat, amitől dobok egy hátast.

2019. júl. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, hova lettél, kérdező?
2019. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!