Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Puzsér Róbert miért ilyen...

Puzsér Róbert miért ilyen megosztó személyiség? Miért utálják annyian mitől tudják utálni?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretem mert a műsoraiban pont ugyanazokta a gondolatokat mondja ki pl médiábal, facebookkkal kapcsolatban amit én is és ismerőseim is gondolnak. Meg fogalmaz olyan dolgokat amikkkel egyet értek és nem tudom megfogalmazni.Kritizálja a médiát is ...nekem nagyon tetszett mikor az rtl klub reggeli című műsornak csúfolt pöcegödörben megnyílvánult. Tudom mond néha hülyeségeket de szerintem kell egy ilyen ember. Mert nagy szarban van a világ
2019. júl. 11. 00:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

kEDVES 9-ES!


Bocsájtassék meg nekem,hogy nem tudtam rögtön válaszolni mivelhogy sok dolgom volt. Természetsen én sem tartom helyesnek,hogy csAk azért értenek egyet vele mert (ő) Puzsér ezt mondta. ez szerintem maga a személyi kultusz. Én sem értek egyet vele mindenben és bizonyára olvastad,hogy azt írtam, hogy mondd néha hülyeségeket is. Például azt mondta,hogy igénytelenségre vall ha valaki azokkal barátkozik akiket mellé sodort az élet. Itt a szomszédolásról beszélgettek. Szerintem meg nem. Nekem voltak/vannak olyan barátaim akik ha nem ülnek mellém akkor nem is ismerem ma sem őket és attól,hogy véletelen találkoztunk ugyanolyan értékes lehet egy kapcsolat.

2019. aug. 14. 14:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Valójában nagyon sok barátság születik így. Hol/mikor/miben mondta ezt?
2019. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De amúgy van benne valami.
2019. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
12-es. Az önkényes mérvadó egyik adásában.
2019. aug. 25. 14:22
 15/15 A kérdező kommentje:
Na hol vagy 9-es? :)
2019. aug. 28. 03:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!