Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol és hogyan tudnék ismerkedn...

Hol és hogyan tudnék ismerkedni olyan emberekkel, akik később megbízható barátként kivisznek engem külföldre?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd egyszer elmenni innen, de tudom, hogy milyen nehézséget jelent a külföldi élet. Önállóság, erős nyelvtudás, talpraesettség, rátermettség. Csak sajnos én elég tutyimutyi vagyok, mamahotelben élek és a hivatalos alapvető ügyeket is nehezen végzem. Ezért jó lennének olyan megbízható kapcsolatok, akiken keresztül kimenetnék külföldre, segítenének nekem a megoldandó ügyekben (albérlet, bankszámla, munka, papírok stb.). Amúgy végzős egyetemista vagyok informatikai szakterületen (amihez amúgy nem értek és nem szeretem), de bármilyen nem szalagmunka pl. kertészeti/söprögetős munka is jó lenne, csak el innen. Hogyan tudnék ilyen emberekkel összebarátkozni, akik esetleg majd segítenének külföldi munkavégzésben és nem vernek át? Esetleg vannak erre facebook csoportok?

2019. júl. 12. 13:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Persze, van olyan, hogy egy külföldön élő segít boldogulni, de ezek nem jött ment ismeretségek.
2019. júl. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön élek, több országban éltem már és mindenhová egyedül költöztem segítség és ismerősök nélkül. Nagyon szívesen segítek bárkinek, aki ide akar jönni, megfelelő információval és jó tippekkel, sőt, a barátaimnak, akik kijöttek, szállást is adtam az első hetekre, amíg nem találtak albérletet, viszont csak akkor vagyok hajlandó erre, ha az illető hajlandó belefektetni az energiát és igenis utánajár dolgoknak, elintézi az ügyeit, nem tőlem várja, hogy babusgassam, kísárgessem vagy még munkát is szerezzek neki, ez abszurd. Sok sikert, hogy találj valami balekot, aki hajlandó fogni a kezed, mert egyedül képtelen vagy olvasni és tájékozódni.
2019. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
A megoldandó ügyeket, amiket írtál nekem speciel megcsinálta a kinti közvetítő Hollandiába például. Összebarátkozni meg azokkal tudsz, akikkel kimész,vagy már kinn vannak.
2019. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit te akarsz az egy "érdekbarátság".

De ha jobban belegondolok, inkább egy balekot keresel.

2019. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!