Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudassam az emberekkel,...

Hogyan tudassam az emberekkel, hogy én nem akarok barátokat és egyedül is megvagyok?

Figyelt kérdés
2019. jún. 30. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én: bele az arcukba. Csak őszintén. Azt senki nem szereti és nem kell majd győzködni őket, maguktól is eltűnnek.
2019. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

? Nem jársz sehova, lekoptatsz mindenkit, bezárkózol.

Egy idő után feladják.

Én így tettem, tök jól vagyok.

2019. jún. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez eddig megvan, de az egyik tanárom és anyám teljesen rámszálltak. Azt hiszik, hogy depressziós vagyok (ami nem biztos, hogy téves feltételezés) és pszichológushoz akarnak küldeni, de én jól megvagyok így. Van négy ember, ezek közül eggyel tartom napi szinten a kapcsolatot, nekem ő elegendő.
2019. jún. 30. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Mond nekik, úgy hogy a pont is hallatszódjon a mondat végén:

Köszönöm, jól vagyok.

2019. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, ez ismerős, én őrületbe vittem a pszichonőt, úgyhogy átérzem a dolgot.


De én pl megbeszéltem ezt anyámmal. Hogy ne idegeskedjen, ne aggódjon, semmi bajom sincs, csak utálom az embereket. Ő megértette, bár láttam, hogy furcsának tartja. Kettes voltam.

2019. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Engem anyám furának tart, de megmondta, hogy bármi bajom legyen nem fog pszichodokihoz vinni, mert neki kínos ha bárki megtudja.
2019. jún. 30. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!