Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek azzal hogy ilyen...

Mit kezdjek azzal hogy ilyen elcseszett vagyok?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es sose volt baratom es az emo stilusu fiukert vagyok nagyon oda es alig latok ilyen fiukat es ha latok is akkor se foguk veluk osszejonni mert kb 1% az esely arra hogy egymashoz szoljunk es ez meg leirva is full gazan hangzik de valojaban telleg igy van es nem tudom mitcsinaljak:( ugyhogy ja de nem varom el hogy ti tudjatok csak valahogy segitsetek:D
2019. júl. 15. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
FÉRFIT keress, ne emos kismajmot!
2019. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.) 16 évesen nem volt barátod, nagy cucc, kit érdekel, nem kell 12 évesen megtalálni életed párját és azon nyomban összeházasodni

2.) Emos fiúk jönnek be: ok? Mindenkinek más jön be, neked ez, lehet a jövőben másféli fiúk is bejönnek

3.) Nem látsz sokat: az emosok nem a hihetetlen extovertáltságukról jellemzőek nem csoda

4.) Úgyse jövök velük össze: ha nem szólsz hozzá akkor ne csodálkozz. Ha látsz egy emot (valóságban vagy online) csak köszönj oda neki hogy szia, tetszik a stílusod, tök jó az xy kiegészítőd. És bumm. Máris beszélgettek. Ha nem is próbálkozol akkor tényleg 0% százalék hogy összejössz vele. Ne várd a sült galambot a szádba mert az már nem repül sehova. Ha emos fiúval akarsz összejönni akkor vadászd le azokat az emos fiúkat, ne csak ácsorogj.


Összességében: Nem vagy elcseszett csak önbizalomhiányos 16 éves. Tehát egy normális 16 éves mert ilyen korban mindenki önbizalomhiányos és azt hiszi magáról hogy elcseszett.

2019. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amugy basszus masodik... Pont egy ilyenre volt szuksegem mert full igazad van szoval koszi de telleg,csak batorsag is kene hozza:/
2019. júl. 15. 17:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd így: ha nem veszed a bátorságot akkor nem lesz semmi és továbbra se lesz olyan barátod, amilyet szeretnéd, ha veszed akkor vagy barátod lesz, vagy egy ciki sztorid amit pár év vagy hónap múlva nevetve mesélsz el a barátnőidnek.
2019. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 évesen hol keressen férfit? :D


Kérdező: csak ismerkedj, légy nyitott. Még fiatal vagy, barátkozz!

2019. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még vannak emósok? Azt hittem, annak leáldozott.
2019. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4-es:koszi,megprobalom igy nezni akkor:)

5-os:amugy ja en se ertem:DD

6-os:1 honapban ha egyszer latok egyet ugyhogy valamennyire valoban:(

2019. júl. 15. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!