Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek egy ilyen lánnyal...

Mit kezdjek egy ilyen lánnyal ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja beszélünk, nem annyira komoly a dolog köztünk hogy a barátaimat terheljem a témával, de azért kíváncsi lennék mások véleményére hogy csak én reagálom-e túl a dolgot.


Tinderen ismerkedtünk meg, messze lakik így eddig nem találkoztunk, de elvileg jövöhéten jön Budapestre.


Eddig mindig amikor beszéltem vele én kezdeményeztem a beszélgetést és én próbáltam meg csak tovább vinni. Azaz ha feltettem egy kérdést, érdeklődve iránta válaszolt rá, majd tovább állt és nem kérdezett vissza.


Egyedül akkor tűnik érdeklődőnek, amikor analógiákban beszélgetünk, ami nem baj, csak kezd egy kicsit egyoldalúnak tűnnik a dolog.


Most az elmúlt pár napban elfoglalt voltam így nem írtam rá és ő egyátalán nem keresett, sőt most hogy rá írtam pár üzenet váltás után abba is maradt a beszélgetés.


Nagyon tetszik mind belsőre és külsőre, de ilyen szintű egyoldalú beszélgetéseket már egyszerűen nem tudok vele folytatni.


Hagyjam hogy had írjon ha akar? Legszívesebben ezt tenném, de én vagyok a fiú és tapasztalatból tudom, hogy ha nem ütöm a vasat amíg meleg más jön helyettem és aki igen, vagy szimplán már nem fogok eszébe jutni.


... de ezek után egyában akarjam hogy eszébe jussak?



Azért teszem ki, mert nyílván a fától nem látom az erdőt, mert részese vagyok a dolognak ... de talán valaki más...


(Ezzel szemben tegnap találkoztam egy lánnyal akivel kb annyit beszéltem 3 óra alatt folyamatosan, mint ezzel a lánnyal 1 hónap alatt, de olyan jó fej, aranyos és össze illik a személyiségünk és érdeklődési köreink, hogy nem tudom magamban megfogalmazni, hogy lehet nem kéne nyomulnom rá már ezen a szinten ... ha nincs egyértelmű érdeklődés csak szexuális jellegű flörtölések max, meg akkor ír ha pont vicces vagyok ...)



2019. máj. 2. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Dönts a legtisztább megérzésed szerint!


Hidd el, hogy jól fogsz járni!

2019. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vagyis az a baj, hogy vannak szexuális utalások és egyértelmű jelei az édeklődésnek, így ha folytatnám úgy ahogy eddig csináltam valószínűleg összejönne a találkozó ... ott meg minden kiderülne, de nagyon high maintenancek a beszélgetések.


(Tudom nem nagy dolog, velem is sokszor volt hogy 3 mondat után megvolt hol mikor találkozuk a másikkal, de ő messze lakik és így megismertem a belsőjének egy részét online mielőtt láthatnám, ami furcsa...)

2019. máj. 2. 17:15
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha ő magasról tesz, akkor nem éri meg erőlködni, főleg hogyha csak húzza az agyadat. Szerintem egyértelmű, hogy semmi komolyat nem akar, Tinder amúgy sem az a hely, ahol az átlag felhasználó többet szeretne egy dugásnál.


Gondolom ezt a másik lányt is a Tinderen "ismerted" meg, ha megvan a kölcsönös érdeklődés, szimpátia, vonzalom, akkor szerintem nem sok értelme van a kérdésednek.

2019. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Messze is lakik, szarik is rád... Hát, tényleg nem tudom, hogy hogy nem látod a fától az erdőt.
2019. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3# Igen, komolyabbat keresek, de olyan szép hogy nem sértődnék meg még az egyszeri találkozó esetén sem, ezért sem tudom... mert az már tényleg egyértelmű hogy komolyat nem keres.
2019. máj. 2. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem érdemes erőltetni. Az ilyesféle egyoldalú kapcsolatok hosszútávon nem működnek, szóval felejtsd el. Lépj túl rajta.
2019. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor nem keresem, eddig úgy is csak én írtam rá.


Maximum 1-2x még pár írok a következő 1 héten, de ha semmi ... akkor semmi.


Köszi, ez kellett hogy lebeszéljem az hormonoktól telített agyamat.

2019. máj. 2. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, aki a közeledben van. A távszerelemnek nincs jövője.
2019. máj. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te is egy szerencsétlen vagy a sok közül.
2019. máj. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!