Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Van ez a lány aki,nagyon tetszik,de el akarom mondani neki.Nem lenne furcsa hogyha,egy virágcsokorral oda állnék a házhoz,hogy "Szia tetszel!" Amugy 2 évvel fiatalabb, mint én.
2019. júl. 15. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kicsit megijednék. Amúgy honnan tudod biztosra hogy ő nyit ajtót és nem pl az apja?
2019. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
A virágcsokor meg ez a hirtelen szöveg így nagyon nyálas, szerintem meg is ijedne hogy mit akarsz hirtelen a semmiből. Inkább hívd el egy randira, nem is kell használd a randi szót, hanem ráírhatsz hogy mizu, nincs kedved xy helyre kiruccanni egy kicsit stb. Aztán ott rámozdulhatsz, persze ott se pakolj ki így hogy "szia tetszel" mert azzal csak el fogod ijeszteni, inkább flörtölj vele, aztán ha vevő a dologra megpróbálhatod megcsókolni.
2019. júl. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Romantikusnak tűnhet, de igazából betegen hangzik. Esetleg egy virágoskosár, amolyan majuskosár féle, illetve egy levél mellette, amiben elmondod az érzelmeidet elfogadhatóbb lenne. De úgy, hogy már nem vagy ott. Ilyet én is csináltam már az exemmel május 1-én. Tetszett neki, de végül nem jöttünk össze újból, pedig még verset is írtam...hát ilyen az élet :). De ne állj ott...ijesztő.
2019. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
virágcsokorral randira se menj, az kicsit sok. kezdésnek beszélgessetek, és hívd el valahova, ha benne van, tán nem vagy közömbös a számára.és igen, nagyon furcsa lenne, ha egy virágcsokorral állítanál oda,ne csinálj hülyét magadból.
2019. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A virágcsokort nem, csak egy beszélgetést kezdeményeznék vele, ahol kifejteném az érzéseimet. Aztán lesz, ami lesz.
2019. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!