Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Történt már veletek olyan,...

Történt már veletek olyan, hogy valaki szándékosan idegesített, cukkolt, hergelt titeket, szimplán csak poénból?

Figyelt kérdés
Ha kort és nemet is írtok, azt megköszönöm.

2019. júl. 19. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Velem rendszeresen ez volt pár éve, mikor a nagyim meghalt. A gyerektémával cukkoltak, pedig tudták, hogy nem akarok gyereket.
2019. júl. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
"Apámmal", hogy meg kellene látogatnom. Hozzáteszem, csúnyán elbánt Anyámmal, miután elváltak, engem az egyik munkahelyemről rúgatott ki, de sohasem voltam vele beszélő viszonyban és nem is leszek.
2019. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem már mindenkivel történt ilyen :)
2019. júl. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Itt elég gyakran trollkodnak
2019. júl. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Munkahelyen a kolléganőm direkt keverte a xart a rovásomra.
2019. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Sokszor, bár az esetek legnagyobb részében èn teszem ezt másokkal

32N

2019. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és mikor nem tudtam megszabadulni tőle, és jobb híján elkezdtem szórakoztatni magam rajta, akkor meg elkotródott, csak addig volt neki érdekes a játék, amíg szenvedek tőle. Vannak ilyen emberi hulladékok.
2019. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet aki annak örül ha masnak rosszat okoz, atveri es merges lesz az illetö.

Szereti szandekosan provokalni az embereket de ugy is ha utana megutalja a màsik öt, csak annak örül eleve hogy a masik miatta bosszankodik.


Nem tudom hogy lehet ebben örömet lelni hogy felhuztam vkit miattam ideges he he he


Elöször azt hittem rossz gyerekkora lehetett hogy vmi deffektje van de elmondasa szerint igazi szeretö a csaladja szep gyerekkora volt. De komolyan sztem betegesen csinalja, nem hebe hoba, hanem ez neki vmi mozgato erö mintha ez éltetné komolyan.

Hiaba keresem hol miert érhette vmi sokk vagy trauma, eddig nincs meg.

Es csodalkozik hogy menekülnek töle a nök. Amugy ezt sem értem, minek csodalkozik ezen?

2019. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
*29 éves a srac
2019. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

8. Vagyok. Csak mert tipikusan elhanyagolt kisgyerekekre jellemzö akik azert rosszalkodnak hogy vegre figyeljenek màr ràjuk mert amig ügyes cuki egyhelyben ülö le se tolja a szülö.

Es kialakul az a reflexük hogy negativ hozzäàllàssal kap csak figyelmet.

De a srac tagadja nem erzi ugy hogy öt gyerekkoraban elhanyagoltàk volna. (De kezdem ugy velni hogy de, csak nem emlekszik. Elvegre arra is ki emlekszik hogy mikor sirt a kisagyban felvették e vagy nem)

2019. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!