Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok, nők! Nektek imponál...

Lányok, nők! Nektek imponál az, ha láttok egy veletek hasonló korú pasit könyvet olvasni, mondjuk a buszon, kávézóban, vagy akár egy parkban ülve?

Figyelt kérdés

Szimpatikusnak tűnik ez a szemetekben? Ha igen, akkor lehet, hogy megpróbálnátok akár beszélgetést is kezdeményezni vele?

Budapestre tervezek költözni a közeljövőben, és szabadidőmben sokszor szeretek könyveket bújni, és hát sokszor elképzelem, hogy milyen lenne, ha egyszer ennek apropóján ismerkednék meg egy szimpatikus emberrel :D Nem vagyok egyébként egy elvakult, sótlan könyvmoly, szeretek hétvégi estéken szórakozni és nem csak várni akarom a csodát ismerkedés terén, hanem én is aktívan tervezem majd kivenni a részem belőle. De mégis, sokszor azért jól esik ilyeneken elábrándozni :)



2019. júl. 19. 19:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%
Nekem pl vonaton pont az imponalt hogy letette a könyvet a jelenlétemben es tök jol elbeszélgettünk meg nevetgéltünk.
2020. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
igen nagyon tettszene
2020. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, szimpatikus, de nem állok neki ismerkedni, mert én is olvasó ember vagyok, és ismerem azt az érzést, amikor nyugodtan olvasnék metrón/parkban/kávézóban, és odajönnek szórakoztatni mások.
2020. júl. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Férfi vagyok, tehát nem engem kérdezel, és nem is fűznék a kérdéshez plusz egy választ. Szerintem már az ezelőtti 2 oldalon az a 20 válasz eléggé lefedi a nők véleményét.

Nem igazán értem még mire keresel választ.


Az eddigiek alapján (meg úgy saját tapasztalatokból is) három féle reakció van:

-nem is tűnik fel a nőknek, hisz tök hétköznapi dolog ez.

-Ha feltűnik, akkor sem érdekli őket annyira a személyed őket, hogy ez bármilyen kommunikációra alkalmat teremtsen.

-Kifejezetten régimódinak tűnhetsz, ami egyeseket taszít (ez egy nagyon kis kisebbség).


Még mit szeretnél tudni?

2020. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ha azért olvasolj, hogy pózolj a nőknek, az úgyis kiderül és csalódást fog okozni.
2020. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!